جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان سردشت

🖋به گزارش روابط عمومی فرمانداری،امروزسه شنبه 30 اردیبهشت ماه جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان  باحضور اقصی نخشی پور فرماندارشهرستان سردشت، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار،مسول دفتر سیاسی فرمانداری،مسول روابط عمومی فرمانداری وکارشناسان روابط عمومی سایرادارات درمحل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

🔹️فرماندار سردشت در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها با گرامیداشت هفته روابط عمومی و تقارن آن با ماه مبارک رمضان و با اشاره به بیانات امام خمینی (ره) درخصوص اهمیت اطلاع رسانی اظهار داشت: جایگاه روابط عمومی، یک جایگاه رفیع است و باید از این ظرفیت در مقابله با فشارهای داخلی و خارجی در ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی بهره‌گیری کرد.

🔸️اقصی نخشی پوربا بیان اینکه وجود روابط عمومی متخصص و متعهد یکی از ضرورت‌های مهم در نهادهای مختلف دولتی و خصوصی است، افزود: روابط عمومی‌ها نقش اثرگذار و سازنده در رشد و تعالی ادارات دارند.

🔹️ فرماندار در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات، بیان داشت: روابط عمومی ها با شناخت و آگاهی از نیازهای مردم، آن را به مدیران خود انتقال دهند و با یک ارتباط دو طرفه باعث ایجاد همدلی بین مردم و مسئولین شوند.

🔸️نخشی پور با بیان اینکه متاسفانه اقدامات موثر دولت تدبیر و امید در بخش های مختلف آنگونه که شایسته است از سوی رسانه ها به اطلاع مردم نمی رسد افزود: در این رابطه روابط عمومی های باید بعنوان زبان گویای مجموعه خود به بیان اقدامات صورت گرفته از سوی ادارات و دستگاهها به مردم بپردازند.

🔹️نخشی پور افزود: روسای ادارات بایستی به ظرفیت و اثر بخشى روابط عمومی‌ها توجه خاص داشته باشند افزود: ادارات عمدتا خدمات و دستاورد‌های خوبى دارند ولی این دستا ورد‌ها به خوبی منعکس نمی‌شود. وی عدم آشنایی با نقش روابط عمومی‌ها در توسعه ادارات و هم چنین نبود ایده پردازى برای انجام کارهای نو را از نقاط ضعف روابط عمومی ادارت دولتی دانست و گفت: اگر باورمان را تغییر دهیم و منزلت و جایگاه روابط عمومی را باور داشته باشیم شاهد اثربخشی بیشتری در این بخش خواهیم بود.