فرماندار سردشت در جلسه هماهنگی هفته دولت عنوان کرد:

هفته دولت فرصت مغتنمی برای ارائه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان سردشت است

هفته دولت فرصت مغتنمی برای ارائه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان سردشت است
جلسه هماهنگی برگزاری برنامه های هفته دولت با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری سردشت در فرمانداری برگزار شد

فرماندار سردشت گفت:توسعه مناطق محروم از اهداف دولت تدبیر و امید بوده و توجه ویژه استاندار تلاشگر استان آذربایجان غربی به شهرستان سردشت گواه این ادعا است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت جلسه هماهنگی برگزاری برنامه ها و‌مراسمات هفته دولت روز چهارشنبه ۹۸/۵/۳۰ در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

نخشی پور فرماندار سردشت ضمن تقدیر از مدیران اداراتی که با تلاش فراوان پروژه های در دست اجرا را برای هفته دولت آماده افتتاح کرده اند افزود: در شرایط بسیار حساس کنونی، خدمات ارزنده ای که در راستای توسعه منطقه و زدودن چهره محرومیت از شهرستان انجام گرفته است، در هفته دولت به معرض دید و‌نمایش عموم درخواهد آمد تا امیدواری و نشاط در بین مردم بیشتر از گذشته در جریان باشد.

فرماندار تلاش دشمن در راستای انحراف اذهان عمومی را بی نتیجه خواند و افزود: در هفته دولت هر روز شاهد افتتاح طرحها و‌پروژه های بزرگی در شهرستان خواهیم بود که هدیه ای از طرف دولت خدمتگذار تدبیر و امید برای مردم مقاوم، شهید پرور و همیشه در صحنه سردشت است.

امسال در هفته دولت تعداد ۳۵ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر یازده میلیارد تومان در شهرستان سردشت افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید و تعدادی پروژه نیز کلنگ زنی خواهند شد.

# نظر : 0