پیام تبریک فرماندار شهرستان سردشت به مناسبت روز ارتش و نیروی زمینی:

پیام تبریک فرماندار شهرستان سردشت به مناسبت روز ارتش و نیروی زمینی:
فرماندار شهرستان سردشت در پیامی ۲۹ فروردین ماه، روز ارتش و نیروی زمینی را به تمام دلاور مردان حماسه آفرین نیرو‌های ارتش تبریک گفتند

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، متن پیام اقصی نخشی پور، فرماندارشهرستان سردشت به شرح زیر است:

                                                        بسم ا... الرحمن الرحیم


 
نامگذاری روز 29 فروردین در سال 1358 به نام روز ارتش جمهوری اسلامی ایران به درایت حضرت امام خمینی(ره) که به فرموده ایشان، ارتش، اساس و رکن استقلال کشور است، نقطه عطفی در تاریخ کشورمان بوده است.
ارتش جمهوری اسلامی ایران، به عنوان ارتشی خودکفا در عرصه نظامی با خوداتکایی و خودباوری داخلی، با تقدیم ۴۸ هزار شهید گلگون کفن در طول 41 سال عمر با عزت انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی برای اقتدار و دفاع از تمامیت ارضی کشور عزیزمان، جان در طبق اخلاص گذاشت.
بی شک، امروز، وحدت راهبردی و هم‌افزایی همه‌جانبه نیروهای مسلح کشورمان،  تصویری شکوهمند و قدرتمند از عزم و اراده و همبستگی ایرانیان در تداوم انقلاب اسلامی و فائق آمدن بر مشکلات را ترسیم کرده است.
ارتش در کنار سایر نیروهای نظامی، بسیجی و مردمی، در کنار دولت و مردم، در حوادث غیر مترقبه نیز درخشان ظاهر شده که نمونه آن اقدامات و تلاش های این سلحشوران در راستای مبارز و پیشگیری از کرونا بوده است.

اینجانب۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به خانواده گرانقدر شهدای ارتش، جانبازان عزیز ارتشی و تمام دلاورمردان حماسه آفرین نیرو‌های زمینی، دریایی و هوایی ارتش تبریک می‌گویم و توفیق روز افزون جان برکفان این عرصه را از خداوند مسالت می‌کنم.

 

 

اقصی نخشی پور

فرماندار شهرستان سردشت