رسمی شدن مرز کیله، همچون نگینی در کارنامه خدمات رسانی دولت تدبیر و امید به سردشت تا همیشه خواهد درخشید

فرماندار سردشت در جمع نمازگزاران سردشتی ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید قربان گفت: ما به عنوان مدیری از بدنه‌ی خدمتگزار دولت تدبیر و امید فاصله بین مدیران با مردم را به حداقل رسانده ایم و این مایه‌ی افتخار است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت، اقصی نخشی پور فرماندار سردشت در سخنرانی قبل از نماز جمعه مورخه ۹۸/۵/۱۸  به گوشه هایی از خدمات دولت اشاره کرد و گفت: در اولین روز حضورم در سردشت قول تلاش برای رسمی شدن مرز کیله را به شما دادم و امروز به حول و قوه الهی و با تلاش دولت خدمتگزار تدبیر و امید و در رأس آنها ریاست محترم جمهور و وزیر کشور ، استاندار دلسوز و پرتلاش  و نماینده خستگی ناپذیر ، تلاشها به ثمر نشست و آرزوی دیرینه مردم سردشت محقق شد و بازارچه کیله به رسمیت پیوست.

فرماندار خاطر نشان کرد: رسمی شدن مرز کیله رونق و اشتغالزایی را برای شهرستان به همراه دارد و در این خصوص برنامه ریزی و کارگروههای مرتبط تشکیل خواهد شد.

نخشی پور در پایان سخنانش این رویداد مهم و سرنوشت ساز را به مردم سردشت تبریک گفت و افزود: به این مناسبت مراسمی باشکوه در شهرستان برگزار خواهیم کرد و این روز تاریخی را جشن خواهیم گرفت.