فرماندار سردشت:

شهادت سردار سلیمانی درخت انقلاب را تنومند تر کرد

شهادت سردار سلیمانی درخت انقلاب را تنومند تر کرد
مراسم گرامیداشت شهادت سردار قاسم سلیمانی در سردشت برگزار شد.

فرماندار سردشت با بیان اینکه آرزوی فرماندهان سپاه اسلام شهادت است افزود: شهید قاسم سلیمانی به آرزویش که پیوستن به کاروان شهدای اسلام و آرام گرفتن در کنار هم رزمانش بود رسید ولی ترور این شخصیت بزرگ به این شکل ناجوانمردانه و توسط آمریکای خبیث موضوعی است که دل هر انسان مومن و حق طلبی را می آزارد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت روز دوشنبه 98/10/16 مراسم گرامیداست شهادت سردار قاسم سلیمانی در مسجد جامع ربط برگزار شد.
در این مراسم باشکوه که انبوه جمعیت انقلابی و شهادت پرور سردشت حضور داشتند فرماندار سردشت در سخنانش شخصیت والای سپهبد سلیمانی را توصیف کرد و افزود: شهید سلیمانی نه تنها سردار میدانهای جنگ و نبرد بلکه سردار دلها بود و دل تمامی مبارزان و جهادگران در راه حق را فتح کرده بود.
اقصی نخشی پور ترور ناجوانمردانه شهید سلیمانی را خلاف تمامی معاهدات بین المللی عنوان کرد و خاطرنشان کرد:  تعرض به خاک یک کشور  و اقدام به ترور سردار رشید سپاه اسلام و همرزمانش یک اقدام کاملا" غیر قانونی و خلاف تمامی پروتکل های سازمان ملل و جوامع جهانی است که آمریکای جنایتکار با تکرار حماقت های رئیس جمهور فاسدش مرتکب آن شد  و بار دیگر به جهانیان ثابت شد که قربانی اصلی تروریسم در جهان جمهوری اسلامی و حامیان، مجریان و گردانندگان ترور در جهان آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی هستند.
فرماندار سردشت به اتحاد دوباره ملت ایران پس از شهادت سردار سلیمانی اشاره کرد و گفت: شهادت سپهبد سلیمانی درخت انقلاب را تنومند تر کرد و دلهای مردم انقلابی ایران را بار دیگر به هم نزدیکتر و اتحادی ناگسستنی را بین این ملت غیور و ولایت مدار بوجود آورد.
در این مراسم همچنین سرهنگ محمدی اصل فرمانده سپاه سردشت در سخنانی به شخصیت والای شهید سلیمانی و گوشه هایی از رشادت و دلاورمردیهای وی در جنبه های جنگ حق علیه باطل  در نقاط مختلف ممالک اسلامی اشاره کرد.

# نظر : 0