برگزاری اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سردشت در سال 99:

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری،اولین جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان سردشت در سال جدید روز شنبه 30 فروردین با حضوراقصی نخشی پور فرماندار شهرستان سردشت،شهرداران و اعضای شورای شهرهای سردشت، میرآباد ، ربط ، نلاس، مدیر آموزش و پرورش سردشت و کلیه اعضای شورای آموزش و پرورش در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

نخشی پورضمن تبریک،ایام شعبانیه، 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی وتقدیر،تشکراز کادر درمانی پزشکان،پرستاران،خیرین سلامت و مدرسه سازشهرستان

 به تشریح پویش همدلی (تهیه 100 هزار بسته معیشتی )2 میلیون ریالی برای 3 ماه متوالی افراد نیازمند وآسیب دیده کرونا که تحت هیچ نهادی نیستندپرداخت.

 نحشی پور خاطرکرد، نقش آموزش و پرورش در شکل گیری شخصیت انسانها و تربیت نسل ها بسیار مهم است و افزود: لازمه جامعه موفق و توسعه یافته، تربیت انسانهای فهیم، عالم و آگاه می باشد و این مهم زمانی اتفاق می افتد که دولت ها نگرش ویژه به بحث آموزش و پرورش و جایگاه معلم داشته باشند

نخشی پور با اشاره به فرا رسیدن 12 اردیبهشت و روز معلم، ارج نهادن به مقام شامخ معلم را تنها معطوف به یک هفته در سال ندانست و تاکید کرد: برای تجلیل و ارزش گذاری به جایگاه معلمان بایستی یک برنامه راهبردی و برنامه ریزی شده که در آن چشم انداز واقعی برای تحقق شان و منزلت حقیقی آنان مشخص شده است، تدوین شود.

رئیس شورای آموزش و پرورش اظهار داشت با توجه به بالا بودن اهمیت آموزش هیچوقت اجازه تعرض به زمین های آموزشی را نخواهیم داد و امیدواریم جلسه اول شورای آموزش و پرورش منشاء خیر و برکت برای شهرستان ما بوده و انشاالله بتوانیم امسال کارنامه درخشان تری نسبت به سال گذشته داشته باشیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود در سال‌‌جاری شورای آموزش و پرورش سردشت فعال‌تر، اصولی‌ و تخصصی‌ تشکیل شود تا خروجی بهتری جهت رفع مشکلات به دنبال داشته باشد.

در ابتدای جلسه نجم الدین سمیعی دبیر شورا نسبت به ارائه گزارش مطالبی را عنوان و سایر اعضای حاضر پیشنهادات و نکته نظرات خود را در خصوص دستورات جلسه ارائه کردند.