با همت فرماندار شهرستان سردشت سریعترین نقاش آسیا وارد عرصه سلامت شد:

⭕آقای شورش نصیری سریعترین نقاش آسیا، امروزهنرش را در عرصه سلامت به خدمت گرفته است و مردم هم از هر قشر و صنفی با وی هم مسیر شده اند

▫️فرماندار سردشت گفت: اقای نصیری بدون هیچ چشم داشتی پا به این میدان جهادگونه گذاشته است
▪️نخشی پور افزود: هرکسی باید به گونه ای رسالتش را برای پیشگیری از ابتلا به کرونا انجام دهد. و از تلاش و زحمات آقای نصیری تقدیر و تشکر کرد.

▫️لازم به ذکراست بلحاظ وضعیت قرمزشهرسردشت، پویش «من ماسک میزنم» در سطح شهرهمگام با سایر نهادها و سازمان ها با توزیع ماسک در سطح حوزه و با هدف تشویق شهروندان به استفاده از ماسک به خصوص در مراکز عمومی و اداری به همت فرمانداری شهرستان سردشت، شبکه بهداشت و درمان، تاکسی رانی و هلال احمر آغاز شد.


▪️این پویش با همت اقصی نخشی پور وبا هنرنمایی حاج شورش نصیری هنرمند ملی سردشتی در نوشتن شعارهایی با مضامین « من ماسک میزنم ،ماسک=زندگی ، ماسک= سلامتی» بر روی پشت شیشه های تاکسی های درون شهری در جلوی درب فرمانداری در راستای نهادینه کردن فرهنگ ماسک زدن توسط شهروندان در جهت مقابله با بیماری  کووید_۱۹ در راستای آگاه سازی افراد و عموم شهروندان با محوریت ارتقای سطح مشارکت آنان در رعایت پروتکل های بهداشتی در خانه و محیط اجتماعی و ضرورت استفاده از ماسک در اماکن عمومی و اداری آغاز شد.

- سه شنبه ۴ آذرماه ۱۳۹۹

✍روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان سردشت