اقصی نخشی پورطی پیامی سالروز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر را به جمعیت فداکار و تلاشگر این نهاد تبریک گفت:

اقصی نخشی پورطی پیامی سالروز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر را به جمعیت فداکار و تلاشگر این نهاد تبریک گفت:
امدادگران جمعیت هلال احمر با رسالت دشوار خود، برای حفظ حرمت و کرامت انسانی بدون توجه به مرزبندی‌های سیاسی و جغرافیایی تلاش می‌کنند.

   به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت، اقصی نخشی پورطی پیامی سالروز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر را به جمعیت فداکار و تلاشگر این نهاد تبریک گفت.

 

متن پیام  فرماندار شهرستان سردشت به شرح ذیل می باشد:

   🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹

هلال احمر به عنوان نمادی از نوعدوستی و صلح، پیام آور آرامش برای افرادی است که در آلام و دشواری‌های زندگی به دنبال مرهمی برای درد‌های خود هستند و امدادگران جمعیت هلال احمر با رسالت دشوار خود، برای حفظ حرمت و کرامت انسانی بدون توجه به مرزبندی‌های سیاسی و جغرافیایی تلاش می‌کنند. جمعیت هلال احمر در کشور عزیزمان ایران نیز با استفاده از همیاری انسان‌های فداکار و ایثارگر، صاحب نام نیک و ماندگاری در عرصه یاری رسانی به مردم و تسکین آلام و رنج‌های آنان در هنگامه حوادث و بحران‌ها می‌باشد.

با استعانت از پروردگار متعال و در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مدظله العالی به نام "سال جهش تولید" نامگذاری شده، هفته هلال احمر،فرصت ارزشمندی برای پاسداشت فرهنگ خدمت صادقانه،انسان دوستانه و داوطلبانه به مردم و تکریم و تقدیر از فعالان و دست اندرکاران فرهنگ ترویج روحیه ایثارگری  و نوع دوستی در جامعه است . بدینوسیله هیجدهم اردیبهشت ماه روز جهانی صلیب سرخ وهفته  هلال احمر را به مدیریت،کارکنان،دوست داران،خیرین و فعالین داوطلب جمعیت هلال احمر شهرستان سردشت و دیگر زحمت کشان این عرصه تبریک عرض نموده وامیدوارم  با اتکال به خداوند باریتعالی در پیشبرد اهداف متعالی و انسان دوستانه خود موفق و موید باشید .

اقصی نخشی پور

فرماندار شهرستان سردشت