فرماندار سردشت:

دهیاران مردم را از خدمات نظام مطلع سازند تا انگیزه برای مشارکت در انتخابات افزایش یابد

دهیاران مردم را از خدمات نظام مطلع سازند تا انگیزه برای مشارکت در انتخابات افزایش یابد
جلسه کمیته پیشگیری از تخلفات انتخاباتی با حضور دهیاران بخش مرکزی در فرمانداری سردشت برگزار شد.

فرماندار سردشت با بیان این مطلب افزود:دهه فجر فرصتی مغتنم برای ایجاد شور انتخاباتی و افزایش انگیزه حضور در پای صندوق های رأی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت، روز دوشنبه ٩٨/١١/١٤ در اثنای مراسمات فشرده گرامیداشت دهه مبارک فجر، جلسه کمیته پیشگیری از جرایم انتخاباتی با حضور دهیاران بخش مرکزی در سالن اجتماعات فرمانداری سردشت برگزار شد.

فرماندار سردشت در این جلسه بر لزوم برگزاری انتخاباتی سالم و قانون مدار تأکید کرد و افزود: وظیفه ما مجریان انتخابات برنامه ریزی برای مشارکت حداکثری و در کنار آن قانون مداری، امانتداری و بی طرفی است.

فرماندار سردشت به دستاوردهای عظیم دولت جمهوری اسلامی در شهر مرزی سردشت اشاره کرد و افزود: قطعاً اگر مردم در جریان خدمات ارزنده ای که دولت در منطقه انجام داده است قرار گیرد، با شور و انگیزه ای دوچندان پای صندوق های رأی حاضر خواهند شد و این اطلاع رسانی و آگاه سازی یکی از وظایف اصلی دهیاران در شرایط کنونی است.

در این جلسه همچنین  ریاست دادگستری و دادستان سردشت مواردی که به عنوان تخلف انتخاباتی محسوب می شوند را بیان کردند و  گزارشی از آخرین وضعیت ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی شهرستان سردشت و برنامه های پیش روی این ستاد را ارائه دادند.

 

# نظر : 0