پیام استاندار آذربایجان‌غربی به مناسبت گرامیداشت روز شهردار

استاندار آذربایجان غربی در پیامی 25 اسفند سالروز شهادت‌ سردار رشید اسلام شهید مهدی باکری و روز شهردار را گرامیداشت

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

25 اسفند یادآور شهادت مهندس مهدی باکری، سردار دلاور آذربایجان این خطه بهشتی از ایران اسلامی، یادآور شخصیتی برجسته در تاریخ انقلاب اسلامی است که با سلوک و منش خاص خود، اخلاص و انقلابی گری و ولایتمداری را جلوه ای دیگر بخشید و با روحیه جهادی و جهت گیری انقلابی نشان داد که برای پاسداشت آرمان های شهدای انقلاب اسلامی باید از خود گذشت و دست از جان شست.

نامگذاری این روز به عنوان روز شهردار در تقویم رسمی کشور بیانگر ارزش و جایگاه خطیر مجموعه مدیریت شهری است. جایگاهی که یه تعبیر ارزشمند رهبر معظم انقلاب" باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد و شهرداران باید امانتدار رای، اعتماد، محیط زندگی، اخلاق و فرهنگ مردم باشند".

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها، مجاهدت ها و ایثار و از جان گذشتگی شهید مهندس باکری، شهردار انقلابی ارومیه و ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب و قدردانی از تلاشهای شهرداران و مجموعه مدیریت شهری در جای جای استان آذربایجان غربی؛ روز شهردار را تبریک و تهنیت عرض می نمایم و توفیق و سربلندی مدیریت شهری در ایفای این مسئولیت خطیر را از خداوند تبارک و تعالی مسئلت می نمایم.

 

محمدصادق معتمدیان 

استاندار آذربایجان غربی