آمادگی سردشت برای هفته ی دفاع مقدس باشکوه

جلسه هماهنگی اجرای برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد

جلسه هماهنگی اجرای برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد
کارگروه بزرگداشت مراسمات و مناسبتها با موضوع هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت روز سه شنبه 98/6/26جلسه هماهنگی اجرای مراسمات گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور فرماندار و ادارات عضو کارگروه بزرگداشت مراسمات و مناسبتها در سالن اجتماعات فرمانداری سردشت برگزار شد.
نخشی پور فرماندار سردشت بر لزوم برگزاری هرچه باشکوه مراسمات بزرگداشت هفته دفاع مقدس تاکید کرد و افزود: دفاع مقدس دفاعی مشروع و حق طلبانه بود و همانگونه که خداوند وعده داده است، حق همیشه پیروز و باطل رفتنی است.
فرماندار افزود: دفاع مقدس هم اکنون نیز ادامه دارد و امروز شکل اقتصادی به خود گرفته است، همانگونه که در 8 سال دفاع مقدس در مقابل ابرقدرتهای جهان ایستادیم و پیروز شدیم، برنده نهایی این جنگ اقتصادی نیز به حول و قوه الهی ایران اسلامی خواهد بود.
فرماندار پیروزی در جبهه های دفاع مقدس را همراه با امداد غیبی از طرف خداوند عنوان کرد و افزود: در کنار حمایتی که پروردگار از حق و حقانیت جمهوری اسلامی دارد، امروز از لحاظ تجهیزات و تکنولوژی نظامی در شرایطی هستیم که کسی جرات نزدیک شدن به مرزهای این سرزمین کهن را ندارد و این قدرت و توان بالا برای جهانیان به اثبات رسیده است.
در ادامه جلسه روز شمار برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس از طرف سرهنگ فصاحت جانشین فرماندهی سپاه سردشت و دبیر برگزاری مراسمات قرائت شد و برنامه های طول هفته تنظیم و تدوین گردید.
برگزاری صبحگاه مشترک، مانور بازگشایی مدارس، برگزاری یادواره های شهدا، دیدار و تجلیل از خانواده های شهید و ایثارگر، حضور باشکوه در نماز جمعه، برنامه های فرهنگی و همایش دوچرخه سواری به سمت یادمان عملیات نصر 7 از جمله برنامه هایی هستند که در طول هفته دفاع مقدس در سردشت برگزار خواهند شد.

# نظر : 0