فرماندار سردشت،

حضور حماسی مردم در انتخابات، دشمنان را برای همیشه مایوس و سرافکنده خواهد کرد

حضور حماسی مردم در انتخابات، دشمنان را برای همیشه مایوس و سرافکنده خواهد کرد
نشست فرماندار با کارمندان و فرهنگیان شهرستان سردشت با محوریت انتخابات برگزار شد

فرماندار سردشت با بیان اینکه تمامی تلاش مجریان انتخابات حول مشارکت حداکثری مردم خواهد بود افزود: حضور پرشورمردم در انتخابات، دشمنان را به کلی نا امید و تمامی نقشه های شوم آنان را باطل خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت، در ادامه نشست های فرماندار با اقشار و صنوف مختلف جامعه با محوریت انتخابات، نشست با کارمندان و فرهنگیان شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری سردشت برگزار شد.
فرماندار سردشت اطلاع رسانی عمومی از اقدامات و خدماتی که دولت در منطقه انجام داده است را بسیار ضروری داسنت و افزود: همه ما موظفیم خدمات ارزنده دولت در این منطقه مرزی را همگان تشریح و بازگو کنیم تا مردم با روحیه ای پر نشاط و با امیدورای به آینده پای صندوق های رای حاضر شوند.
اقصی نخشی پور رعایت 4 اصل: مشارکت حد اکثری، قانون مداری، امانت داری و بیطرفی را وظیفه مجریان انتخابات خواند و تصریح کرد: همه ی ما در مسیر قانون برای برگزاری انتخاباتی سالم و آزاد تلاش خواهیم کرد و همانگونه که تا کنون چزو شهرستانهای برتر استان در زمینه انتخابات بوده ایم تا پایان نیز اینگونه خواهیم بود.
فرماندار به لزوم آسیب شناسی انتخابات های گذشته اشاره کرد و گفت: باید با بررسی انتخابات های گذشته و شناسایی نقاط قوت و ضعف، جهت بهبود عملکرد و برگزاری انتخاباتی بی نقص برنامه ریزی و تلاش کنیم.

# نظر : 0