با محوریت ایجاد فرصت های اشتغال

چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سردشت برگزار شد

چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سردشت برگزار شد
جلسه شورای فرهنگ عمومی با موضوع راهکارهای ترویج فرهنگ کار در فرمانداری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت روز دوشنبه 98/9/4 چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور امام جمعه، فرماندار سردشت و اعضای شورا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
حاج ماموستا واوی امام جمعه سردشت برنامه ریزی برای ایجا فرصت های اشتغال برای جوانان را از ضروریات و اولویت های برنامه های دولت عنوان کرد و افزود: در دین اسلام بر لزوم داشتند کار و فعالیت بسیار تاکید شده است و با برنامه ریزی و تلاش باید از سه مقوله خطناک فقر، کفر و سستی در جامعه جلوگیری کرد.
فرماندار سردشت نیز ایجاد فرصت های اشتغال برای جوانان را از برنامه های اصلی دولت تدبیر و امید خواند و افزود: دغدغه اصلی تمامی مدیران بحث اشتغال جوانان و رفع بیکاری در جامعه است و در این خصوص تدابیر نتیجه بخشی اندیشیده شده است.
نخشی پور خاط نشان کرد: با جدیت موضوع رسمی شدن مرز کیله و استقرار گمرک رسمی و تردد مسافر از این مرز و همچنین راه اندازی واردات را پیگیر هستیم و با تحقق این موضوع قطعا" موضوع بیکاری در شهرستان به حداقل خواهد رسید چرا که گستردگی مضوع مرز و زیرشاخه های آن فرصت اشتغال برای افراد زیادی را فراهم خواهد کرد.
فرماندار از صاحبان تریبون و کسانی که با مردم در ارتباط هستند خواست که اقدامات انجام شده دولت در شهرستان و خدمات رسانی های کم سابقه را برای مردم بازگو کنند.وی خاطر نشان کرد: در شرایط سخت تحریمهای ظالمانه که بر کشور تحمیل شده است باز هر روز شاهد توسعه و شکوفایی و بالندکی در کشور بوده ایم و شهرستان سردشت نیز در این بین بیشتر از گذشته به سمت توسعه گام برداشته اشت، که افتتاح نیروگاه تولید برق 150 مگاواتی و پروژه عظیم گاز رسانی با اعتبار بالغ بر 60 میلیارد تومان اقدامات برجسته اخیر بوده است.
فرماندار در پایان سخنانش سردشت را نیازمند توجه بیشتر بخش خصوصی دانست و افزود: از سرمایه گذاران سردشتی دعوت می کنیم که جهت رونق و شکوفایی این شهرستان، سرمایه هایشان به سردشت هداست کنند و مطمئن باشند که این اقدام منشا تحول اقتصادی و مادی برای سرمایه گذار و مردم خواهد بود.

# نظر : 0