فرماندار سردشت در جلسه ستاد تنظیم بازار عنوان کرد:

برنامه های تنظیم بازار در شهرستان سردشت رضایتبخش بوده است

برنامه های تنظیم بازار در شهرستان سردشت رضایتبخش بوده است
جلسه ستاد تنظیم بازار سردشت با موضوع نظارت و‌کنترل قیمت ها با حضور فرماندار برگزار شد.

فرماندار سردشت توجه به بازار و نظارت بر نحوه فروش اقلام را بسیار حائز اهمیت خواند و گفت: در شرایط حساس کنونی که دشمن با نقشه های پلید، اقتصاد ما را نشانه رفته است باید بیشتر از همیشه هوشیار باشیم و نگذاریم خدشه ای در حوزه‌ی بازار به ما وارد شود.

به گزارش روابط عمومی فرماندار سردشت روز چهارشنبه ۹۸/۷/۲۴ جلسه ستاد تنظیم بازار در فرمانداری سردشت برگزار شد.

نخشی پور در این جلسه بر لزوم نظارت دقیق بر قیمتها تاکید کرد و افزود: باید با مدیریت صحیح باید تلاش کنیم که تعادل را در بازار با رعایت حقوق فروشنده و‌مصرف کننده برقرار کنیم تا چرخه‌ی اقتصاد به درستی در حرکت باشد.

فرماندار سردشت خاطرنشان کرد: ما مسئول تامین معیشت و نیازمندیهای مردم و حفظ سلامت آنها هستیم و این مسئولین خطیر را که موهبتی از طرف خداوند است را باید قدردان باشیم و در راستای خدمات رسانی به این مردم متدین، انقلابی و شریف هرآنچه در توان داریم به کار ببندیم.

در این جلسه رمضانی ریاست صنعت معدن و تجارت سردشت گزارشی از عملکرد این اداره را در حوزه تنظیم بازار ارائه داد.شروع فعالیت میدان میوه و تره بار، توزیع ۵۰۰۰ جلد دفترچه های دانش آموزی با اولویت دانش آموزان بی بضاعت، نظارت بر فروشگاههای تخفیفی و قیمت اقلام، اختصاص سهمیه برنج و شکر مراسمات عزاداری، برنامه ریزی و جذب سرمایه گذار برای راه اندازی بازار خرید و فروش خودرو، تلاش برای تداوم ثبات قیمت اقلام در بازار مواردی بودند که رمضانی به آنها اشاره کرد.

# نظر : 0