پیام استاندار آذربایجان‌غربی به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)

استاندار آذربایجان‌غربی به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان سالروز ولادت منجی عالم بشریت و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و درود بیکران بر ناجیان همیشه بیدار، که نام خود را در گمنامی می جویند و رضایت و آرامش شان را در کسب رضای خداوند متعال و نشاندن گل لبخند بر لبان دعا گوی مولا و مقتدای خود و مردمان قدرشناس این سرزمین پرافتخار می یابند. سربازان گمنام آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) ، پاسداران راه سرخ شهدا و حافظان امین ملت و نظام که مدال افتخار گمنامی را از امام راحل و عظیم الشأن دریافت نموده‌اند و رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) آنان را به معنی واقعی کلمه، سربازان گمنام و مصداق مومنین در آیه مبارکه ی قرآن کریم دانستند.

امروز سربازان عرصه ی گمنامی در پایگاه عظیم مبارزه و جهاد، توانمندتر از پیش با ایمان و اراده استوار و چشمانی تیزبین، لحظه ای از رصد تحرکات موذیانه و مزورانه دشمنان غفلت ننموده و همچنان نویدهای خوشی را برای شما ملت ولایتمدار و انقلابی رقم خواهند زد. بی شک توانمندی های شما عزیزان در این خطه شهیدپرور که مزین به خون پاک شهیدانی چون اثنی عشری، امانی، گل محمدی و کاشفی و دیگر شاهدان طریق ایثار است در راه تامین امنیت پایدار برای توسعه ای عدالت محور اثبات شده و قابل تقدیر است.

با تبریک فرخنده میلاد حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) ؛ فرارسیدن روز سربازان گمنام امام زمان (علیه السلام) و موسم تکریم و تجلیل از مجاهدت های مجموعه اطلاعاتی برای حفظ ثبات و امنیت کشور بویژه  استان شهیدپرور آذربایجان غربی را به این عزیزان و مردم قدرشناس  این دیار  تهنیت و شادباش عرض می کنم و بهروزی شما سربازان گمنام در راه خطیر تامین امنیت را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

محمدصادق معتمدیان
استاندار آذربایجان غربی