اولین جلسه شورای احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سردشت برگزار شد:

اولین جلسه شورای احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سردشت در روز سه‌شنبه ۲۰خرداد  با حضور" واوی امام جمعه سردشت" رئیس شورای احیاء امر به معروف و نهی از منکر،" نخشی پور فرماندار"، "سرهنگ بهاری دبیرجلسه "و نیز اعضای این شورا و جمعی از روسای ادارات در سالن جلسات فرماندهی نیروی انتظامی سردشت برگزار شد

🔻فرماندار شهرستان  ضمن تشکر از فعالیت های ستاد احیا امر به معروف گفت رعایت فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه را یک وظیفه عمومی و همگانی دانست.وی بیان کردند که همه ما در هر جایگاهی قرار داریم باید نسبت به اجرایی کردن این مهم جدیت ویژه‌ای داشته باشیم.

فرماندار سردشت ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر رابر همه واجب و احیای آن را در جامعه از ضروریات این فریضه الهی عنوان کرد.

مقام عالی شهرستان خطاب به دستگاه های اجرایی گفت: تنها عضویت در ستاد امر به معروف و نهی از منکر را کافی نیست بلکه ترویج، توسعه و عمل به این فریضتین واجب باید در دستور کار همگان باشد.

وی با بیان اینکه کسانی که اقدام به امر به معروف و نهی از منکر می‌کنند باید خود الگو در این فریضه باشند، افزود: اگر به موضوع امربه معروف و نهی از منکر وسیع نگاه کرده و دستورات آن را اجرا کنیم امورات دیگر نیز به تأسی این امر اصلاح می شود.

مقام عالی شهرستان تحقق ملموس و ثمربخش شعار سال «جهش تولید» را در اجرای درست امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت: اگر بنا داریم جهش تولید عملی شود نیاز به جدیت در اجرای این دوفریضه واجب و الهی است.