دومین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان سردشت برگزار شد

🖋به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری سردشت، عصر امروز دوشنبه 27 دیماه سالجاری، # دومین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان باریاست لقمان خسروپور سرپرست فرمانداری و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان و با حضور فرمانده نیروی انتظامی وسایر اعضاء ستاد بحران در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

🔹️لقمان خسروپور سرپرست فرمانداری شهرستان در ابتدا جلسه از اعضای شورای تامین و اعضای ستاد مدیریت بحران تقدیر و تشکر کردندو گفت مدیران بحران پشتیبان مردم هستند.
🔹️خسروپور رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان برحفظ آمادگی در کنار اطلاع رسانی و گزارش بموقع در مواقع بحران را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: با داده ها و اطلاعات دقیق و حفظ آمادگی، قطعاً عملیات میدانی موفقیت آمیز خواهد بود.

🔹️خسروپوربا تاکید بر آموزش کارمندان ادارات و دهیاران برای مواقع بحران، استفاده از امکانات و تجهیزات بخش خصوصی برای مواقع بحران، مدیریت امکانات موجود و تقسیم کار در مواقع بحران بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

🔹️در پایان جلسه بخشداران مرکزی،وزینه،ربط و ریاست اداره راهداری  گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص پاکسازی و برف روبی محورهای مواصلاتی شهرستان را ارائه دادند.
بازدید شبانه سرپرست فرمانداری شهرستان سردشت از وضعیت راه‌های مواصلاتی و پایگاه امداد و نجات شهدای 7 تیر

🔅 لقمان خسروپور رئیس ستاد مدیریت بحران و سرپرست فرمانداری سردشت به همراه فرمانده انتظامی ، بخشداران، روسای اداره راهداری و هلال احمر بعد از برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران ، طی بازدید از محور سردشت به مهاباد تا گردنه " زمزیران " و از سردشت به طرف شهر نلاس و پایگاه امداد و نجات هلال احمر از نزدیک از در جریان وضعیت و شرایط راه‌های مواصلاتی و پایگاه امداد قرار گرفته گرفتند.

🗓 دوشنبه 27 دیماه 1400

🖋ستاد مدیریت بحران شهرستان سردشت