کیوان مظفری به سمت سرپرست اداره آب و فاضلاب شهرستان سردشت منصوب شد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت، امروز(یکشنبه) ۱۰ اسفند ماه سالجاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره آب و فاضلاب سردشت با حضور " اقصی نخشی پور" فرماندارشهرستان سردشت و مهندس حاتم زاده معاون برنامه ریزی و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان در دفتر فرماندار سردشت برگزار شد.

🔹️"اقصی نخشی پور" فرماندار شهرستان سردشت ضمن قدردانی از زحمات احمدیان مدیر قبلی امور و آرزوی موفقیت برای ایشان ، سمت مدیر امور آبفای سردشت را به مهندس مظفری تبریک گفته و برای ایشان آرزوی سربلندی کردند .
🔹️فرماندار سردشت گفت: مهندس احمدیان درطی دوره مسئولیت خود خدمات شایان و ارزنده‌ای را در این شهرستان به یادگار گذاشت.
🔸️مهندس طاهراحمدیان رئیس سابق اداره آبفای شهری در این آئین با اشاره به تلاش‌ها و پیگیری‌های خود در عرصه مدیریت آبفای شهری گفت: تمام توان و تلاش خود را در جهت خدمت به مردم به کار گرفته‌ام.
🔸️ وی در ادامه سخنان خود به اقدامات شاخص دولت در بحث تامین آب شرب روستاها نیز اشاره کرد وگفت:شاخص بهره مندی روستاها از نعمت آب شرب سالم وبهداشتی ۴۵ درصد و در سطح شهرهای سردشت،ربط،نلاس و میرآباد ۸۵ درصد است
➖در این مراسم کیوان مظفری به عنوان سرپرست جدید اداره و فاضلاب شهرستان معرفی و از زحمات طاهر احمدیان رئیس سابق اداره؛ تقدیر و تجلیل بعمل آمد.