احداث سه مدرسه جدید در شهرستان سردشت دستور کار قرار گرفت

 مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی با فرماندار سردشت دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان سردشت ، مقام عالی شهرستان سردشت در این دیدار با بیان اینکه مهمترین بخش سرمایه‌گذاری برای توسعه و پیشرفت ، سرمایه‌گذاری در حوزه آموزش و پرورش است، گفت: فضاهای آموزشی این شهرستان باتوجه به شرایط خاصی که دارد در وضعیت مناسبی نیست و نیازمند توجه ویژه می‌باشد و لازم است سریعا اقدامات اساسی آغاز شود .
 
 لقمان خسروپور با اشاره به اینکه وجود زمین مناسب و تجهیزات مدارس از مهمترین دغدغه‌های حوزه آموزش و پرورش است،  افزود : شهرستان به صورت ضرب الاجل نیازمند احداث سه مدرسه جدید در شهرهای میرآباد، نلاس و ربط و همچنین تجهیزات تعدادی از مدارس است.
 
" قهرمان رحمانی " مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی در ادامه باتوجه به بازدیدی که امروز از مدارس سطح شهرستان کرده بود ضمن ارائه گزارشی از وضعیت مدارس و کاستی‌ها و ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته جهت تجهیز و تکمیل مدارس و احداث مدارس جدید قول مساعد داد.
 
در این جلسه مقرر شد احداث یک مدرسه 10 کلاسه در شهر ربط ، یک مدرسه 10 کلاسه در شهر نلاس و یک مدرسه 10 کلاسه در شهر میرآباد در ابتدای فصل بهار آغاز شود و همچنین مدرسه‌ روستایی مرانه و مدرسه رسالت شهر سردشت ظرف یک ماه آینده تجهیز و تکمیل و به بهره برداری برسند و تعدادی از مدارس به تجهیزاتی جهت هوشمندسازی شامل پرژوکتور، لپ تاپ و کامپیوتر مجهز شوند.