با حضور اعضای شورای اداری سردشت

مراسم بزرگداشت مقام شهید قاسم سلیمانی برنامه ریزی شد

مراسم بزرگداشت مقام شهید قاسم سلیمانی برنامه ریزی شد
جلسه هماهنگی مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهید قسام سلیمانی در فرمانداری سردشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت روز یکشنبه 98/10/15 جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی و یارانش با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری سردشت برگزار شد.
فرماندار سردشت در این جلسه پس از قرائت متن پیام های تسلیت وزیر کشور و استاندار آذربایجان غربی و همچنین پیام مشترک فرماندار و امام جمعه سردشت، به گوشه هایی از شخصیت والای شهید قاسم سلیمانی اشاره کرد و افزود:شهید حاج قاسم فرماندهی بود که دل تمامی حق طلبان، مجاهدان راه اسلام، مظلومان و استکبار ستیزان عالم جای داشت.
فرماندار سردشت شهید سلیمانی را فرمانده دلها معرفی کرد و خاطر نشان ساخت: سپهبد سلیمانی فارغ از هرگونه وابستگی به جریانات سیاسی و جناح یازی صرفا" برای عزت اسلام و مسلمین و نابودی کفر و استکبار مبارزه می کرد و در این راه پر افتخار به درجه رفیع شهادت نائل آمد و همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند انتقام سختی در انتظار دشمنان است. 
در این جلسه همچنین امام جمعه و فرماندهی سپاه سردشت نیز بیانیتی در خصوص شخصیت سردار شهید سلیمانی و مجاهدتهای وی در طول عمر پربرکت انقلاب در ایران و منطقه اشاره کردند.
در پایان این جلسه مقرر شد که مجالس گرامیداشت مقام شهید سپهبد سلیمانی و یارانش همراه با نثار فاتحه  و قرائت قرآن ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخه 98/10/16 در مسجد جامع سردشت و همزمان در مسجد جامع شهر میرآباد و همچنین ساعت 15:30 بعد از ظهر همان روز مراسمی در مسجد جامع شهر ربط برگزار شود.

 

# نظر : 0