تعهد پرداخت 490 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مدد جویان کمیته امداد و و نیازمندان غیر تحت پوشش در سال جاری

◽️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت؛  دکتر محمدزاده معاون مدیر کل کمیته امداد، دکتر سهیلی معاون حمایتی و سلامت، مهندس بیکزاده معاون اشتغال مدیر کل کمیته استان آذربایجان غربی با حضور در دفتر "حسین خضری" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان سردشت با وی دیدار و گفتگو نمودند.

◽️ "حسین خضری" معاون سیاسی فرماندار سردشت نهاد مقدس کمیته امداد را یادگار حضرت امام راحل جهت رفع محرومیت از جامعه اسلامی دانست و ضمن تأکید بر ضرورت خدمت رسانی به محرومین گفت: باید با مدیریت اصولی و صحیح در جهت حمایت از خانواده های بی بضاعت گام برداشته شود.

◽️ وی در ادامه به مهمترین مشکلات مددجویان شهرستان از جمله اشتغال‌زایی و مسکن اشاره کرد و گفت: انتظار داریم که در این حوزه‌ها توجه ویژه‌ای به شهرستان سردشت وجود داشته باشد.

◽️ معاون مدیرکل امداد همچنین با تاکید بر اینکه ایجاد اشتغال یکی از ماموریت‌های اصلی کمیته امداد است، اظهارکرد: این نهاد سال گذشته 253 فرصت شغلی ایجاد کرده و امسال نیز ایجاد 986 فرصت شغلی در شهرستان سردشت را تقبل کرده است.

◽️ وی در ادامه با اشاره به اینکه عقد تفاهم‌نامه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال مددجویان شهرستان سردشت گفت:  در سال جاری(1401) پرداخت 490 میلیارد ریال تسهیلات را تعهد کرده است.

____________________
📅 سه‌شنبه :31خردادماه 1401
روابط عمومی فرمانداری شهرستان سردشت
____________________