کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سردشت تشکیل جلسه داد:


به گزارش روابط عمومی فرمانداری، امروز سه شنبه ۲۴ تیرماه ۱۳۹۹"جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سردشت" به ریاست اقصی نخشی پور فرماندار این شهرستان و باحضور بابائی رئیس سازمان صمت آذربایجان غربی، درمحل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار و مشکلات تعدادی از واحدهای دعوت شده در این جلسه مورد بررسی و در قالب مصوبه برای دستگاه های ذیربط ابلاغ گردید.

قصی نخشی پور فرماندار سردشت در این جلسه گفت: حمایت از سرمایه گذاران و رفع مسائل و موانع آنان از وظایف اصلی دستگاه های اجرایی است و همچنین رونق و افزایش اشتغال را جز برنامه های اولویت دار این کارگروه قرار داد.

وی مطرح کردن مشکلات واحدهای تولیدی که دارای ظرفیت های تولیدی موثر این شهرستان هستند را در این کار گروه خواستار شد و گفت : با اجرای مصوبات امیدواریم که موانع تولید کاهش یافته و رونق اشتغال در شهرستان افزایش یابد.


فرماندار افزود : این کارگروه باید نقشی را ایفا کند که با مثبت نگری و پیدا کردن راههای منطقی و هموار کردن زمینه، نه تنها مشکلات واحدهای اجرایی را حل نماید بلکه دستگاه های اجرایی و بانکها نیز به وظایف خود عمل نمایند.

در پایان جلسه صاحبان واحد تولیدی،صنعتی و پیله وری هر یک به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند، و موضوعاتی شامل بدهی معوق بانکی ، درخواست سرمایه در گردش ، بدهی در حوزه مالیاتی و تامین اجتماعی ، محیط زیست و برق از جمله مشکلات این واحدها بود که پس از بحث و بررسی تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید.