فرماندار سردشت:

در طول عمر پربرکت انقلاب،مردم با حضور در پای صندوق های رأی نقشه های دشمنان را خنثی کرده اند

در طول عمر پربرکت انقلاب،مردم با حضور در پای صندوق های رأی نقشه های دشمنان را خنثی کرده اند
جلسه شورای اداری شهرستان سردشت با محوریت انتخابات در فرمانداری سردشت برگزار شد


فرماندار سردشت بر لزوم رعایت قانون مداری و امانت داری به عنوان ۲ اصل ثابت و لازم الاجرای مجریان انتخابات تاکید کرد و گفت: در انتخابات پیش رو، قانون مداری و مشارکت حداکثری شعار اصلی ما در چهارچوب گام دوم انقلاب و با رویکرد امانت داری و بیطرفی خواهد بود. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت روز چهارشنبه ۹۸/۹/۲۷ جلسه شورای ادارای شهرستان سردشت با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری انتخابات در سالن اجتماعات فرمانداری سردشت برگزار شد.
فرماندار سردشت در این جلسه موضوعات مرتبط با انتخابات را به تفصیل تشریح کرد و افزود:دشمنان همواره برای کمرنگ کردن انتخابات نقشه ها و برنامه های شوم و متعددی اجرا کرده اند ولی با حضور پرشور مردم تمامی دسیسه ها خنثی شده اند.
نخشی پور خاطرنشان کرد :رعایت دقیق قوانین انتخابات در کنار امانت داری و بی طرفی هدف اصلی مجریان انتخابات در شهرستان سردشت است.
وی تاکید کرد: همه امکانات اداری از جمله تجهیزات  و خودرو برابر قانون باید در اختیار ستاد انتخابات قرارگیرد تا انتخابات به نحو احسن و باشکوه برگزار شود، نحوه برخورد و مدیریت روسای ادارات در این زمینه یکی از شاخص های مهم ارزیابی عملکرد آنان خواهد بود.
فرماندار در ادامه به خدمات ارزنده نظام در شهرستان اشاره کرد و گفت: خدمات گسترده و شایسته‌ی دولت در تمامی حوزه ها در منطقه، اگر به درستی اطلاع رسانی و شفاف سازی شود ، مردم با  انگیزه مضاعف پای صندوق های رای حضور خواهند یافت.

_آمادگی فصلی تمامی دستگاهها (برق اضطراری و سوخت)
_پیگیری کف تراشی مخزن سد (مدیریت اجرای سد ،منابع طبیعی ،جهادکشاورزی،محیط زیست )
_حضورمستمر روسای ادارات درجلسات تخصصی انتخابات
_بررسی آنتن دهی شعب و پوشش ussdمحل استقرارشعب 
_ هماهنگی ریاست اداره اوقاف با هیات امنای مساجد جهت آماده سازی مساجد محل اخذ رای و معرفی مستخدمین مساجد به ستاد انتخابات 
_ مکاتبه ریاست آموزش و پرورش سردشت با مدیران مدارسی که شعبه اخذ رای هستند جهت تجهیز و آماده سازی کامل و هماهنگی با ستاد انتخابات 
_پرهیز کلیه روسای ادارات و ارگانهای دولتی،بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی از تبلیغات له یا علیه نامزدی خاص در محیط اداره و در ساعات اداری و یا با استفاده از امکانات اداره.
_آمادگی کامل کمیته مدیریت بحران شهرستان جهت اتخاذ تدابیر اساسی در شرایط وقوع بحرانهای احتمالی از مصوبات این جلسه بودند.

در این جلسه همچنین فرماندهی انتظامی، بخشدار مرکزی و شهردار سردشت گزارشی از عملکرد ۹ ماهه خود را ارائه دادند.

# نظر : 0