کاهش چشمگیر قاچاق کالا در مقایسه با مدت مشابه سال قبل

جلسه شورای مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد

جلسه شورای مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد

جلسه مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان با حضور فرماندار برگزار شد. فرماندار سردشت در این جلسه فعالیت ارگانهای دخیل در امر مبارزه با قاچاق را ارزنده توصیف کرد و افزود: دشمن موضوع اقتصاد و‌معیشت مردم را هدف قرار داده است و در این بین موضوع قاچاق و کسب درآمدهای غیرقانونی بسیار وسیع تر و گسترده تر از قبل خواهد بود و هوشیاری بیشتر مسئولان را نیازمند است.

فرماندار سردشت نامگذاری امسال به سال رونق تولید را توجه و حساسیت مقام معظم رهبری به موضوع اقتصاد و‌معیشت مردم عنوان کرد و افزود: اگر خواهان تحقق رونق تولید و فراهم کردن فرصتهای کار و اشتغال و کسب درآمد برای مردم باشیم باید مبارزه با قاچاق را تشدید بخشیم زیرا هرچه قاچاق بیشتر باشد فرصت های سرمایه گذاری و رفاه بیشتری از بین می رود.

نخشی پور تلاش دسته جمعی مدیران همراه با برنامه ریزی و هماهنگی در راستای عدم اختلال در تولید داخلی و بهبود معیشت مردم را وظیفه، هدف و  اولویت شرعی و قانونی مسئولین خواند.

در این جلسه گزارشی از میزان کشفیات قاچاق توسط هنگ مرزی و نیروی انتظامی وسپاه پاسداران ارائه شد که کاهش چشمگیر قاچاق از ابتدای امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل را نشان می دهد.

نصب تابلو هشدار در مناطق قرمز مرزی، نصب دوربین مدار بسته در بازارچه کیله، پلاک کوبی احشام، نظارت بیشتر بر بازارچه کیله و‌کنترل سوخت، برنامه ریزی برای خرید تضمینی گندم و جلوگیری از قاچاق آن، مواردی بودند که در این جلسه مطرح شد.

# نظر : 0