پیام تبریک فرماندار سردشت به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان:

پیام تبریک فرماندار سردشت به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان:
نخشی پور فرماندارسردشت درپیامی 26 تیرماه سالروز تاسیس شورای نگهبان را تبریک وتهنیت گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،متن پیام تبریک اقصی نخشی پور فرماندار شهرستان سردشت به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان به شرح ذیل است.

بسم الله الرحمن الرحیم


شورای نگهبان به عنوان یکی از اصلی ترین نهادهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، همواره با صلابـت و اقتدار در حراسـت از قانون و کیان ملی و صیانـت از جامعیـت نظام و پاسداری از اسلامیـت جمهوری اسـلامی ایران نقـش آفرینی نموده اسـت.
این شورا که از مهم‌ترین وظایفش نظارت بر تدوین قوانین و تطبیق مصوبات شورای اسلامی با قوانین شرع اسلام، تأیید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی و تأیید فرایند انتخابات کشور است، از نقش و جایگاه بسیار والایی در نظام جمهوری اسلامی برخوردار است، چنان که رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی در این زمینه فرموده‌اند: «نهاد شورای نگهبان از عالی‌ترین ثمرات انقلاب اسلامی است و در سایه این نهاد جمهوریت و اسلامیت نظام جمهوری اسلامی قوام و استحکام می‌یابد.
اینجانب فرا رسیدن 26 تیرماه سالروز تأسیس شورای نگهبان قانون اساسی را به مسئول و اعضای محترم دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات شهرستان سردشت تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای همه این عزیزان سلامتی وموفقیت روز افزون مسئلت دارم.

اقصی نخشی پور
فرماندار شهرستان سردشت