فرماندار سردشت:

موضوعات مرتبط در حوزه مواد مخدر را با جدیت پیگیری می کنیم

موضوعات مرتبط در حوزه مواد مخدر را با جدیت پیگیری می کنیم
جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان سردشت در فرمانداری برگزار شد

فرماندار سردشت بر تداوم فعالیت های مبارزه با مواد مخدر در تمامی حوزه ها اشاره گرد و گفت: فعالیت هایمان را جدی تر از همیشه انجام خواهیم داد و در شرایطی هستیم که باید روی مقوله آموزش و آگاه سازی جامعه نسبت به خطرات مواد مخدر بیشتر تلاش کنیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردست روز شنبه 98/8/11 جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان سردشت در سالن اجتماعات فرماندار یرگزار شد.
فرماندار سردشت نظارت و کنترل فضای جامعه را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: فعالیت قلیان سرا ها و سفره  خانه های سنتی باید کنترل و رسد شود و اطلاعات دقیقی از نحوه فعالیت آنها در دست باشد.
نخشی پور توسعه فعالیت های انجمن معتادان گمنان را بسیار نتیجه بخش عنوان کرد و افزود: معتادانی که به کمپ های ترک اعتیاد فرستاده می شوند باید تحت نظر باشند و هرگاه از سلامت نهایی آنها اطمینان حاصل کردیم آنان را به مراکز فنی حرفه ای معرفی کنیم و با اعطای تسهیلات کار آفرینی و اشتغالزایی، آنان را به آغوش جامعه بازگردانیم.
فرماندار ضمن تقدیر از تلاشهای نیروی انتظامی شهرستان که شکل متفاوت و گسترده تری به خود گرفته است افزود: از همشریان می خواهیم که نسبت به تمامی موضوعات اجتماعی حساس باشند و ماموران را در جریان هر حرکت مشکوک یا خارج از عرف در حوزه مواد مخدر و دیگر حوزه ها قرار دهند چرا که سالم سازی جامعه بدون همکاری و همیاری مردم امکان پذیر نخواهد بود.
تحقیق و پژوهش، توسعه فرهنگ سازی، سوق دادن جامعه به سمت سلامت اجتماعی و فرهنگی، استفاده از ظرفیت های مطلوب دینی فرهنگی در راستای مبارزه با مواد مخدر، استفاده از توان بسیج در تمامی حوزه ها و همچنین آموزش و پرورش، دیگر مواردی بودند که فرماندار سردشت به آنها شاره کرد.
در این جلسه همچنین گزارشی از فعالیت های انتظامی و هنگ مرزی و ادارات آموزش و پرورش، کمیته امداد، یهزیستی، ورزش و جوانان، کار تعاون و رفاه اجتماعی و شبکه بهداشت و درمان ارائه گردید.
به روز رسانی آمار در تمامی حوزه های مبارزه با مواد مخدر جهت برنامه ریزی مطلوب تر و شناخت نقاط قوت و ضعف و همچنین تدوین و ویرایش مجدد فعالیت کمیته های شورای مبارزه با مواد مخدر در این جلسه بررسی و انجام شد.

# نظر : 0