امسال 20 طرح برق‌رسانی در سردشت به بهره برداری رسید

امسال 20 طرح برق‌رسانی در سردشت به بهره برداری رسید
امسال 20 طرح برق‌رسانی با اعتبار 50 میلیارد ریال در سردشت انجام شده است.

امسال 20 طرح برق‌رسانی با اعتبار 50 میلیارد ریال در سردشت انجام شده است.

سرپرست فرمانداری سردشت در مراسم معارفه مدیر جدید اداره برق سردشت گفت: از ابتدای سال تاکنون 20 طرح برق‌رسانی با اعتبار 50 میلیارد ریال در این شهرستان انجام شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، اقصی نخشی پور افزود: امسال همچنین تعداد 2هزار و 240 مشترک شهری و یک هزار و 75 مشترک روستایی در مجموع سه هزار و 315 مشترک برق در سطح شهرستان افزوده شده است.

وی با بیان اینکه انرژی یکی از محور‌های توسعه جامعه است، گفت: برق که در جهت توسعه پایدار جامعه ما همچنان نقش مؤثر و کلیدی دارد، استمرار خدمات آن در راستای توسعه پایداری نیاز است.

وی با اشاره به توسعه و پیشرفت خدمات‌ رسانی در حوزه برق تصریح کرد: ورود بخش خصوصی به برق در کشور یکی از توانمندی‌های آن بوده که توسعه آفرین است.

نخشی‌پور ضمن قدر‌دانی از تلاش‌ها و خدمات‌رسانی شرکت توزیع برق خواستار پیگیری و رفع پایداری شبکه برق شهر جدید نلاس، شهر میرآباد و همچنین برق‌رسانی به گردنه_زمزیران شد.

▫️در پایان از خدمات "رستگار احمدی" مدیر سابق اداره برق و مدیر جدید اداره برق مهاباد تجلیل و "فریدون محمد‌‌پور" به عنوان مدیر جدید این اداره معرفی شد.

▫️فریدون محمد‌پور دارای کارشناسی ارشد برق قدرت و سابقه 18 سال خدمت در اداره برق سردشت به عنوان مسؤول برنامه‌ریزی و مهندسی را دارد.

▫️سردشت دارای 46 هزار و 411 مشترک برق شهری و روستایی است.

# نظر : 0