فرماندار سردشت گزارشی از عملکرد دولت را ارائه داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت روز جمعه ۹۸/۱۱/۱۸ در هفتمین روز دهه مبارک فجر فرماندار سردشت همچون همیشه در میان نمازگذاران حضور یافت و در سخنانی قبل از خطبه های عبادی سیاسی جمعه، اقدامات دولت از ابتدای سال ۹۸ در منطقه و همچنین برنامه های پیش روی شهرستان را در گزارشی به سمع حاضران در مسجد سور سردشت رساند.

فرماندار همچنین مقایسه ای گذرا به وضعیت حاکم بر ایران قبل و بعد از انقلاب داشت و جایگاه و‌ موقعیت ویژه کنونی نظام اسلامی را از برکات انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی توصیف کرد.

اشاره به اجرای بیش از ۱۸۶ پروژه در شهرستان سردست با اعتباری بالغ بر ۷۲۰ میلیارد ریال گوشه ای از اقدامات دولت در راستای خدمات رسانی به مردم شهیدپرور و‌ مرزدار سردشت است که فرماندار بیان نمود.

فرماندار سردشت در پایان بر لزوم برپایی راهپیمایی باشکوه و دشمن شکن تاکید کرد و از آحاد مردم انقلابی و همیشه در صحنه سردشت دعوت کرد که پررنگ تر از همیشه در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال شرکت کنند.

موضوع انتخابات نیز بحث پایانی سخنان فرماندار سردشت بود که ضمن تاکید بر برگزاری انتخاباتی سالم و قانون مدار به عنوان یک وظیفه شرعی و قانونی هیئت اجرایی انتخابات، مشارکت حداکثری را بیعتی دوباره با آرمانهای انقلاب و نظام و مشتی در دهان زورگویان خواند و از مردم خواست در این انتخابات پرشورتر از همیشه پای صندوق های رأی حضور یابند.