⭕طی مراسمی در سالن اجتماعات شهرداری از دانشجویان برتر دانشگاه‌های آزاد و پیام‌نور سردشت تجلیل به عمل آمد.

سرپرست فرمانداری سردشت در این مراسم با اشاره به وقایع تاریخی در ۱۶ آذر ماه، گفت: روز دانشجو روز بیداری، بصیرت و مطالبه‌گری و نماد عینیت بخشیدن به آرمان‌های علمی و فرهنگی و موفقیت هاست.

 لقمان خسروپور افزود: رسالت اصلی دانشگاه تربیت و آموزش علمی واجتماعی انسان است و هدف اساسی دانشجو رسیدن به کمالات والای انسانی و پیشرفت علمی است.

 خسرو پور بیان کرد: دانشجویان منشأ تغییر و تحول در جامعه هستند و این شهرستان نیز با وجود کاستی‌ها و کمبودهایش نیازمند دانشجویان متحول خواه و تغییر گراست.

 وی با اشاره به فضاهای آموزشی شهرستان اضافه کرد: ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سردشت جای مناسبی برای تحصیلات و آموزش عالی نیست به همین منظور پیگیر احداث یک ساختمان جدید برای این دانشگاه هستیم.

سرپرست فرمانداری سردشت گفت: با تلاش و پیگیری‌های مستمر دو رشته تحصیلی جدید، آموزش ابتدایی و مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته بر اساس نیاز دانشجویان و برای تکمیل بسته آموزشی به دانشگاه آزاد واحد این شهرستان اضافه شده است .

.امام جمعه سردشت نیز در این مراسم گفت: دانشجویان در تحولات سیاسی، اجتماعی، صیانت از حقوق هسته‌ای ایران و دوران جنگ تحمیلی نقش برجسته‌ای را در کشور ایفا کردند.

.ماموستا محمد واوی افزود: پیشرفت علمی کشور در تمام عرصه‌ها کلید قدرت و استحکام درونی انقلاب اسلامی است که توسط دانشگاه‌ها محقق می‌شود.

.ماموستا واوی بیان کرد: پرداختن به علم در حال و آینده از مطالبات مهم جامعه نسبت به دانشگاهیان است که اصلی ترین میدان رقابت برای پیشبرد اهداف ، پیشرفت کشور و حل مشکلات اقتصادی است.

.وی اضافه کرد: امروز دانشجو و به ویژه تفکر بسیج دانشجویی، تابلویی درخشان در پیشانی دانشگاه است. 

▪️در پایان این مراسم از دانشجویان برتر آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه‌های پیام نور و آزاد سردشت تجلیل به عمل آمد.

- یکشنبه ۲۱ آذرماه ۱۴۰۰

✍روابط عمومی فرمانداری شهرستان سردشت