سردشت آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی است

عصر امروز " حسین خضری " معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، شورای اسلامی شهر ، مهندس " کامل رسولی" شهردار سردشت و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان در میدان ورودی شهر از جایگاە استقبال مهمانان نوروزی شهرداری بازدید به عمل آورد.
 
به گزارش روابط‌ عمومی فرمانداری شهرستان سردشت ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار در این بازدید ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های شورای اسلامی شهر و شهردار سردشت و ستاد خدمات سفر بر برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی شاد و مفرح در طول ایام و شناساندن و معرفی شهرستان به مهمانان نوروزی تاکید کرد.
 
 رسولی شهردار سردشت نیز در این بازدید ضمن تاکید بر آمادگی شهر سردشت جهت پذیرایی از مهمانان نوروزی گفت: جایگاه استقبال با هدف پذیرایی از مهمانان نوروزی و معرفی اماکن گردشگری و تاریخی سردشت در میدان ورودی شهر توسط شورای اسلامی شهر و شهرداری سردشت احداث گردیده و در طول ایام نوروز اقدام به توزیع بروشورهای تبلیغاتی معرفی شهرستان در بین مسافران پخش خواهد شد.
 
 وی ادامه داد: همچنین تعداد 15 غرفه موقت جهت معرفی سوغات ، هدایا ،غذاها و نان های محلی و صنایع دستی سردشت ایجاد گردیده ، که توسط هنرمندان و فعالین در صنعت سوغات سردشت اداره می‌شود.
 
 رسولی بیان کرد : احداث این غرفه ها صرفاً جهت شناساندن و توسعه صنعت توریسم منطقه بوده و بصورت رایگان در اختیار این افراد قرار گرفته است.