پیام تسلیت فرماندار شهرستان سردشت به مناسبت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 15 خردادماه سال 42

   به گزارش روابط عمومی فرماندای سردشت،" نخشی پور"طی پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره)، فرا رسیدن سی ویکمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهیدان قیام خونین 15 خرداد را به مردم شهرستان سردشت تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

                                                                                                        بسم الله الرحمن الرحیم

14 خرداد، سالروز ارتحال جانسوز حضرت امام راحل (ره) و قیام خونین 15 خرداد، که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می گردد را گرامی میداریم.

امام‌ خمینی‌(ره)، یک‌ حقیقت‌ همیشه‌ زنده‌ است‌ ، نام‌ او پرچم‌ این‌ انقلاب‌، و راه‌ او راه‌ این‌ انقلاب‌، و اهداف‌ او اهداف‌ این‌ انقلاب‌ است‌.

در تقویم هر ملتی روزهایی وجود دارد که بدلیل اوج همدلی و همصدایی مردمانش،ارزشمند و به یادماندنی هستند و در تاریخ کشور ما ۱۵ خردادماه یکی از آن روزهاست که امام راحل (ره) عظیم الشان آن را بسیار والا و ارزشمند دانست و از آن به نیکی یاد کرد و ۱۴ خردادماه ۶۸ ، سالروز ازتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) ، روز ماتم ملتی که در سوگ جانگداز فراق محبوب خود در ماتم و اندوه شدند . روزی که پیر و جوان در مصیب جانسوز رحلت معمار کبیر این انقلاب صاحب عزا شدند گریستند.

اینجانب با گرامیداشت یادو خاطره 860 شهید والامقام شهرستان سردشت ،سی و یکمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) و نیز سالروز قیام ۱۵ خرداد ماه سال ۱۳۴۲ را که نقطه عطفی در تاریخ مبارزات این ملت علیه استبداد و استعمار است و با نام ، اندیشه و راه امام خمینی(ره) پیوندی از یاد نرفتنی دارد را گرامی می دارم و امیدوارم در سالی که به فرمایش و تدبیر رهبر گرانقدر به نام ( جهش تولید) نامگذاری شده است بتوانیم در جهت ادامه دادن راه متعالی و والای امام راحل و شهدای این انقلاب و در راستای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ، امام راحل( قدس سره) ، منویات مقام معظم رهبری و اهداف دولت تدبیر و امید گام برداریم.

 

                                                                                       اقصی نخشی پور

                                                                                  فرماندار شهرستان سردشت