پیام تبریک فرماندار شهرستان سردشت به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران:

پیام تبریک فرماندار شهرستان سردشت  به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران:
اینجانب چهل و دومین فجر نور را به محضر رهبر فرزانه انقلاب، همه مسئولان و خدمتگزاران نظام، مردم دلاور و همیشه در صحنه ایران اسلامی به ویژه شهروندان عزیز شهرستان سردشت تبریک و شادباش عرض می نمایم و از خدای سبحان توفیق پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی را مسئلت دارم.

⭕"اقصی نخشی پور" فرماندار شهرستان سردشت  با صدور پیامی فرا رسیدن ایام ا...  ۲۲ بهمن ماه و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت
متن پیام فرماندار به شرح زیر است:
🔹️۲۲ بهمن یاد آور حماسه ملتی است که پس از سالها مجاهدت و مبارزه علیه جهل، استبداد، خودکامگی و وابستگی، با سردادن شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بذر امید و بیداری را در دل آزادی خواهان و عدالت طلبان خسته از ظلم و ستم در سراسر جهان بارور کردند.
🔸️اینجانب چهل و دومین فجر نور را به محضر رهبر فرزانه انقلاب، همه مسئولان و خدمتگزاران نظام، مردم دلاور و همیشه در صحنه ایران اسلامی به ویژه شهروندان عزیز شهرستان سردشت تبریک و شادباش عرض می نمایم و از خدای سبحان توفیق پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی را مسئلت دارم.
🔹️باشد که با حضور پرشور و گسترده خود درراهپیـمایی یـوم‌الله 22 بهمـن‌مـاه بصورت رژه خودرویی و موتوری در شهرستان سردشت  مایه دلگرمی دوستداران و دلسردی و یاس دشمنان انقلاب و ایران اسلامی را پدیدآوریم و برگ زرین دیگری در کتاب پر افتخار کشور رقم بزنیم

اقصی نخشی پور
فرماندارشهرستان سردشت