سرپرست فرمانداری سردشت گفت:

فضای مجازی سردشت نیازمند بازنگری عملکردی است

فضای مجازی سردشت نیازمند بازنگری عملکردی است
سرپرست فرمانداری سردشت گفت: فضای مجازی حاکم بر شهرستان رضایت بخش نیست و این روند چون در مسیر توسعه شهرستانی قرار ندارد نیازمند بازنگری جدی عملکردی است.

سرپرست فرمانداری سردشت گفت: فضای مجازی حاکم بر شهرستان رضایت بخش نیست و این روند چون در مسیر توسعه شهرستانی قرار ندارد نیازمند بازنگری جدی عملکردی است.

اقصی نخشی پور در جلسه شورای فرهنگ عمومی، تاکید کرد: باید مهارتهای اصحاب رسانه در شهرستان تقویت شود و از ظرفیت آنها نیز در راستای تحقق اهداف توسعه ای استفاده شود.

وی تصریح کرد: این موضوع می تواند با مدیریت مناسب، ارایه برنامه های منسجم به گردانندگان این فضاها و بیان قابلیت ها، به فرصتی اساسی برای توسعه شهرستان تبدیل شود.

وی همچنین اظهار داشت: خودباوری یکی از شاخص های اصولی در جوانان و نوجوانان است که با الگوسازی های مناسب اسلامی و ملی به دست می آید و این موضوع باید مورد تاکید مسوولان مرتبط فرهنگی قرار گیرد.

سرپرست فرمانداری سردشت تصریح کرد: امروزه جامعه ما از آسیب های اجتماعی که به خاطر تهاجم فرهنگی به آن گرفتار شده است رنج می برد و می توان با استمرار بر کتابخوانی و تقویت بنیه فرهنگی و اسلامی بر افزایش معرفت اصرار داشت.

نخشی پور گفت: قران و تفسیر آن ستون اصلی زندگی بشری و نجات دهنده روان است و خواندن آن علیرغم اجر اخروی بر افزایش سرانه مطالعه کشوری هم اثرگذار خواهد بود.

وی اضافه کرد: کتاب هایی که در قفسه های کتابخانه های مدارس و غیره وجود دارند باید متناسب با نیازهای نسل امروز باشد.

نخشی پور در ارتباط با فرهنگ سازمانی اضافه کرد: برخوردهای کلیشه ای در رابطه با وظایف سازمانی سبب روزمرگی بین کارکنان ادارات شده و به همین خاطر بر کاهش بهره وری آنها تاثیر منفی گذاشته است.

وی افزود: ارایه نظرات متنوع نخبگان اداری و به کارگیری آنها در جهت آسیب شناسی رفتارها نتایج مطلوبی را در برخواهد داشت چون مسوولان با ابزارهایی که در دست دارند می توانند بر تسریع در روند توسعه و پیشرفت اثرگذاری داشته باشند.

یازدهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی سردشت با دعوت از اصحاب فرهنگ و رسانه شهرستان و با دستور جلسه «مشکلات فرهنگی جوانان» برگزار شد و تعدادی از فعالان فرهنگی و رسانه ای مطالبه های خود را بیان کردند.

# نظر : 0