‍بررسی موانع اجرای طرح‌های عمرانی در روستاهای مرزی کم برخوردار سردشت

صبح امروز " آزاد محمد پور " معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار به همراه " شریعت‌پناه " مسئول اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، " محمد عمری " رئیس اداره گاز ، " ابراهیمی " رئیس اداره منابع طبیعی و  " مظفری " رئیس اداره آب و فاضلاب از روند اجرای طرح‌های عمرانی در روستاهای مرزی این شهرستان در محور روستای "  رشه هرمه " بازدید به عمل آوردند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان سردشت ، این بازدید به منظور بررسی آخرین وضعیت اجرای طرح‌ها، جلوگیری از تداخل تاسیسات آب و گاز ، هماهنگی جهت رعایت حریم و حفظ اراضی ملی در اجرای طرح‌ها انجام گرفت که مقرر شد یک جلسه تخصصی و کارشناسی نیز با حضور مسئولان استانی جهت رفع موانع برگزار شود.

☑️ طرح‌های اجرایی در محور روستای "  رشه هرمه " :

1.  پروژه گازرسانی به 38 روستای محور " قلعه‌رش و شلماش " با اعتبار 180 میلیارد تومان به طول 120 کیلومتر لوله گذاری که با اتمام آن بیش از  2 هزار خانوار از نعمت گاز برخوردار خواهد شد.

2. اجرای شبکه آبرسانی در 8 روستای مرزی محور رشه هرمه با اعتبار  38 میلیارد ریال که در این طرح 3 کیلومتر خط انتقال و یک کیلومتر شبکه داخل روستای رشه هرمه اجرا و فقط احداث مخزن آن باقی مانده که آن نیز بزودی اجرا خواهد شد.

3. آسفالت جاده روستایی در قالب 5 پروژه با اعتبار 170 میلیارد ریال ، این طرح پیمان‌سپاری شده که بعد از اتمام طرح‌های گازرسانی و آبرسانی، عملیات آنها شروع خواهد شد.