در آستانه برگزاری انتخابات

پیام دعوت فرماندار سردشت برای مشارکت عموم مردم در انتخابات

پیام دعوت فرماندار سردشت برای مشارکت عموم مردم در انتخابات
فرماندار سردشت در پیامی از آحاد مردم شهرستان جهت شرکت در انتخابات دعوت بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت روز پنج شنبه ۹۸/۱۲/۱ فرماندار شهرستان سردشت در پیامی از مردم فهیم و انقلابی شهرستان برای حضور پرشور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت بعمل آورد.

متن پیام بشرح ذیل است:

بسمه تعالی

مردم شریف شهرستان سردشت

حضور پرشور و آگاهانه شما در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که نشان از بینش وآگاهیتان است، سبب استحکام هرچه بیشتر پایه‌های نظام اسلامی ایران خواهد شد.

شما مرزداران غیور و شهادت طلب میدانید که حضور در پای صندوق های رأی همانند حضور رزمندگان در میدان های جنگ، در شکوه اقتدار و تداوم مسیر استکبار ستیزی نظام اسلامی اهمیت دارد، لذا در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، با حضور یکپارچه در پای صندوق های رأی حاضر شده و به کاندید مورد نظر خود رأی دهید .

اینجانب به نوبه خود از خانواده معظم و معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران، بانوان، روحانیون، دانشجویان، فرهنگیان، احزاب و تشکل‌ها، نخبگان، اصناف و بازاریان، کشاورزان، اصحاب رسانه، جوانان برومند به ویژه رأی اولی‌ها و آحاد مردم شهرستان سردشت دعوت بعمل می آورم تا با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رأی حمایت خود را از ایران اسلامی اعلام دارند و اقتدار و عظمت کشور عزیزمان را به رخ جهانیان بکشند و یأس و نا امیدی را دل دشمنان زبون و سست بنیاد بر جای گذارند.ان شا‌ء اله

(اقصی نخشی پور فرماندار شهرستان سردشت)

# نظر : 0