برگزاری جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس شهرستان سردشت :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، امشب یک شنبه ۱۳ مهرماه ۱۳۹۹ ؛ نوزدهمین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس شهرستان سردشت با ریاست اقصی نخشی پور فرماندار شهرستان سردشت و اعضای این ستاد برگزار شد.
🔹️نخشی پور رئیس ستاد مبارزه با بیماری کرونا شهرستان بزرگترین نقش آفرینان برای مهار و کنترل اپیدمی کرونا را مردم عنوان کرد و افزود: مردم با رعایت نکات بهداشتی و به حداقل رساندن ترددهای درون شهری و برون شهری می توانند درمدت زمان کوتاهی به قطع زنجیره انتقال کمک کنند.
🔸️وی تصریح نمود: قرنطینه خود خواسته در منزل بهترین راهکار قطع زنجیره انسانی انتقال ویروس کرونا است و نقش موثری در پیشگیری از شیوع این بیماری ایفا می‌کند.
🔹️نخشی پور در ادامه به مصوبات قبلی این ستاد اشاره کرد و افزود: مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا برای همه نهادهای و دستگاه های اجرایی لازم الاجرا میباشد و مصوبات قبلی این ستاد در بسته بودن مساجد و  تعطیلی مراکز تفریحی، ورزشی، تالارها، قهوه خانه ها، هتل ها و مراکز اقامتی همچنان ادامه خواهد داشت و در صورت مشاهده فعالیت، این مراکز پلمپ خواهد شد.

🔹️مقام عالی شهرستان  در ادامه اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم را ضروری عنوان کرد و افزود: کشور در شرایط سخت و آزمون دشواری قرار دارد و رمز موفقیت و شکست بیماری کرونا در این شرایط اطلاع رسانی مناسب و علمی به مردم است.

▫️از فردا اکیپ‌های از اعضای ستاد مبارزه با بیماری کرونا شهرستان از ادارات و بانک ها و پیشخوان به مدت یک هفته بطور مستمر بازرسی خواهند کرد.
▪️محدویت های کرونا از ۱۳ مهر ماه الی ۱۹ در شهرستان اعمال خواهد شد.