پیام فرماندار شهرستان سردشت به مناسبت روزملی شوراها

▫️فرماندار شهرستان سردشت به مناسبت سالروز آغاز فعالیت شوراهای اسلامی شهر و روستا پیامی صادر کرد.

✍به گزارش روابط  عمومی فرمانداری سردشت ؛ متن پیام اقصی نخشی پور به این شرح است:
 
بسمه تعالی
اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان سردشت 
سلام علیکم
مشارکت و الگوی جمعی تفکر به عنوان شاخصه ای مهم در پیشبرد اهداف متعالی انقلاب اسلامی مطرح است و شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان مجموعه هایی توانمند و متاثر از این شاخصه مهم سرمنشا تحولات درخشانی در مسیر مردم سالاری دینی بوده اند.
نهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ مصادف با سالروز فعالیت شوراهای اسلامی شهر و روستا است. بدون تردید این نهاد مردمی و سرمایه اجتماعی عظیم که برخاسته از افکار و اندیشه های بلند بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و بر اساس اصول ششم و هفتم و نیز اصول یکصد تا یکصد و ششم قانون اساسی است امروز از ارکان مهم تصمیم گیری و نظارت است و توانسته در مسیر تعالی و پیشرفت مباحث شهری و روستایی گام های موثری بردارد.
این ظرفیت مهم با بهره مندی از توان نیروهائی دلسوز، باتجربه و مردمی که از پایگاه های اجتماعی برخوردار هستند، سهم بسزایی در پیگیری مطالبات مردمی دارند و امروز نیز نقش آفرینی آنان در میدان مبارزه با کرونا بار دیگر بر توانمندی آنان صحه گذاشته است.
اینجانب ضمن تبریک روز شوراها به تمامی اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرها و روستاها و مردم عزیز و شریف شهرستان سردشت  توفیق روز افزون برای همه برادران و خواهران عضو شوراهای اسلامی شهر و روستا را در راستای ایجاد رفاه و آسایش در سال مزین به نام«تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.
 
اقصی نخشی پور
فرماندارشهرستان سردشت