برگزاری مراسم صبحگاه مشترک یگان‌های نمونه نیروهای مسلح شهرستان سردشت :

✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری،صبح امروز شنبه ۵ مهرماه؛ در ششمین روز از هفته دفاع مقدس، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان سردشت بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با حضور "اقصی نخشی پور فرماندارسردشت"، مسئولین نظامی و انتظامی، اعضاء شورای تامین و مسئولین ادارات شهرستان و خانواده معظم شهدا در محل تیپ شهید صفرزاده سپاه برگزار گردید. 
▪️فرماندار سردشت در این مراسم گفت: دفاع مقدس تابلوی وحدت و همدلی و حماسه آفرینی های همه اقشار مختلف مردم سرزمین ایران اسلامی است . 
▫️اقصی نخشی پور با بیان اینکه دفاع مقدس گفتمان جدیدی در جهان به اثبات رساند، افزود: دفاع مقدس گفتمان مقاومت ، ایثار و شهادت را در سطح بین الملل ایجاد کرد که اکنون  از آن الگو سازی شده  و الگو می پذیرند. 
▪️وی اضافه کرد: نتیجه و برآیند دفاع مقدس گفتمان استقامت و پایداری با تفکر بسیجی در همه حوزه ها است و این گفتمان باعث شد بیداری کشورهای اسلامی رخ بدهد و کشور ایران اسلامی جزو یکی از کشورهای برتر به شمار آید. 
فرمانده سپاه سردشت نیز در این مراسم  ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: این هفته برای ملت ایران یک سند افتخار است و ما مدیون دوران جنگ تحمیلی هستیم. 
سرهنگ غلامحسین محمدی اصل افزود: هرآنچه که امروز در نقاط مختلف کشور در عرصه بین الملل به آن افتخار می کنیم مرهون مجاهدت همه مردم عزیزمان به خصوص رزمندگان گرانقدر در هشت سال دفاع مقدس است. 
▫️وی بیان کرد: بازگویی رشادت های رزمندگان دوران دفاع مقدس بصیرت و غیرت جوانان این مرز و بوم را برای حفظ و پاسداری از خاک وطن زنده نگه می دارد. 
🔸️نمایش رزمی با اسلحه توسط تکاوران و رزمی کاران کانون بسیج ورزشی شهرستان از دیگر برنامه های این مراسم بودند.