مراسم نکوداشت روز شهرداریها و دهیاریها در سردشت برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،امروز شبه ۱۴ تیرماه با حضور اقصی نخشی پور فرماندارشهرستان سردشت،اعضای شورای تامین، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، بخشداران ، رئیس شورای اسلامی شهرستان ،رئیس شورای شهر سردشت، میرآباد، نلاس،رئیس شورای بخش وزینه ومرکزی،شهرداران و دهیاران " مراسم نکوداشت ۱۴ تیر روز شهرداری و دهیاریها" در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
: نخشی پور ضمن خیر مقدم و تبریک این روز فرخنده به مدیران شهری و روستایی سطح شهرستان گفت،

شهرداری ها و دهیاری ها مهمترین نهاد شکل گیری مدیریت شهری و روستایی هستند که با ساختار خدماتی و اجرایی خود و به عنوان بازوان اجرایی شوراهای اسلامی فرصت مغتنمی را برای توسعه، آبادانی، ارتقای سرمایه اجتماعی و امیدبخشی در جامعه فراهم کرده اند.
فرماندار سردشت افزود:توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی یکی از مهمترین سیاستگذاریها در سیستم مدیریت جدید می باشد، چرا که امروزه شهرها و روستا ها نه فقط به لحاظ وسعت و میزان جمعیت بلکه به لحاظ حجم و تنوع فعالیتها و ارزشهای فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان می باشند.
بهبود فرآیند‌های مدیریت اداره امور شهر و روستا جهت ارتقای کیفیت زندگی مردم و مشارکت ، همدلی و تقویت نهاد‌های مدنی نیز یکی از عوامل موثر و رمز موفقیت برنامه‌های توسعه محور است که شهرداریها و دهیارها در این خصوص نقش موثر و اساسی ایفا می کنند.

 

درادامه اعضای حاضر در جلسه به بیان ،بحث وبررسی مشکلات درحوزه مدیریت روستایی وشهری پرداختند. 

در پایان مراسم از چهار شهردار(سردشت،ربط، میرآباد،نلاس)و دو دهیار بخش وزینه و چهار دهیار بخش مرکزی با اهدا لوح و هدایا،تقدیر به عمل آمد.