فرماندار سردشت:

مناطق آسیب خیز اجتماعی شهرستان باید در اولویت توجه قرار گیرند

مناطق  آسیب خیز اجتماعی شهرستان باید در اولویت توجه قرار گیرند
جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی با موضوعیت کاهش آسیب های اجتماعی در فرمانداری سردشت برگزار شد.

فرماندار سردشت گفت: در تلاش برای کم کردن آسیب های اجتماعی در حاشه شهر هستیم و برنامه مدونی برای این منظور در دست طراحی است.
به گزارش روابط عمومی فرماندار سردشت جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی با دستور کار کاهش آسیب های اجتماعی با محوریت طلاق و راهکارهای شناسایی مناطق ویژه اجتماعی شهرستان سردشت  با حضور فرماندار سردشت و مدیران ادارات عضو کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری سردشت برگزار شد.
نخشی پور در این جلسه ضمن تاکید بر انجام فعالیت های فرهنگی جهت کاهش آسیب های اجتماعی افزود: از پژوهشگرانی که در حوزه موضوعات اجتماعی تحقیق و پژوهش انجام می دهند دعوت خواهیم کرد تا در بصورت علمی و کارشناسی موضوع آسیب های اجتماعی سردشت را مورد بررسی قرار هند تا با بهره گیری از نتایج تحقیق انها در جهت حل معضلات اجتماعی اقدامات اساسی صورت گیرد.
فرماندار به لزوم فراهم کردن شرایط مناسب برای ازدواج جوانان و تشویق جوانان به امر ازدواج افزود: برنامه ای برای توسعه اشتغال در شهرستان در دست بررسی است و با اجرایی شدن آن شاهد کاهش امار بیکاری خواهیم بود.وی خاطرنشان کرد: در هیمن راستا به هر میزان اشتغال توسعه یابد به همان میزان شاهد افزایش ازدواج و روی آوری جوانان به امر دینی و اخلاقی ازدواج خواهیم بود. 

# نظر : 0