پبام تبریک فرماندار شهرستان سردشت به مناسبت روز معلم:

پبام تبریک فرماندار شهرستان سردشت به مناسبت روز معلم:
اقصی نخشی پور، مقام عالی دولت و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان سردشت با صدور پیامی؛ 12 اردیبهشت، سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم را گرامی داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، اقصی نخشی پورفرماندار شهرستان سردشت در پیامی فرارسیدن روز معلم و هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم را به جامعه بزرگ فرهنگیان تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است.

بسم ا... الرحمن الرحیم

"هل یستوی الذین یعلمون و لا یعلمون"

بی شک، جامعه ای که همواره حرمت معلم را پاس می دارد، آهنگ رشد و تعالی آن شتاب بیشتر می یابد و سلامت علمی و معنوی آن تضمین می شود و جامعه ای که قدردان خوبان خود نباشد به مرگ خوبی ها و فضیلت ها رضایت داده است،

12 اردیبهشت روز معلم، روز تجلیل از جلوه های عشق، ایثار و فداکاری است، روز تجلیل از عزیزانی است که ارشاد و راهنمایی دیگران را به بهای سوختن خود خریده اند، فرشتگانی که می سوزند تا دیگران بمانند، می روند تا دیگران را به جاودانگی و کمال واقعی رهنمون شوند.

این جانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره استاد فرزانه حوزه و دانشگاه، شهید آیت الله مرتضی مطهری و همه شهدای والامقام فرهنگی، 12 اردیبهشت ماه؛ روزمعلم را به مردم سرزمین دانش پرور و عالمدوست شهرستان سردشت خاصه معلمان و فرهنگیان عزیز تبریک عرض نموده، از تلاشهای ارزشمند و مشفقانه اساتید، مربیان، دبیران، آموزگاران و همکاران آنها در سراسرشهرستان قدردانی می نمایم و در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی ( مد ظله العالی ) به سال " جهش تولید" نامگذاری و مزین گردیده، آرزوی به ثمر نشستن تلاشهای این عزیزان در تربیت نیروهای انسانی مورد نیاز چرخه تولید ملی را از درگاه خداوند حکیم مسالت دارم.
امیدوارم با مجاهدت و همت والای همه فرهنگیان عزیز، استادان فرهیخته و معلمان مشفق به سوی جامعه ای پویا و با نشاط وسرشار از فضل و اخلاق گام برداریم تا در آینده ای نزدیک، شاهد اعتلا و آبادانی ایران و شهرستان عزیزمان باشیم.

اقصی نخشی پور

فرماندار شهرستان سردشت