فرماندار سردشت در مراسم بزرگداشت روز کارمند گفت:

تلاش، اخلاص و مردم داری از شاخصه های انتخاب مدیر نمونه است

تلاش، اخلاص و مردم داری از شاخصه های انتخاب مدیر نمونه است
در ادامه برنامه های هفته دولت، مراسم بزرگداشت روز کارمند و تجلیل و از مدیران و کارمندان نمونه ادارات با حضور فرماندار و مجموعه شورای اداری شهرستان سردشت در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

فرماندارسردشت گفت :مردم داری و مردم محوری شاخصه اصلی شخصیت بزرگ شهیدان رجایی و باهنر بود و این خصلت مهم باید در همه ی مدیران و مسئولان کشور نهادینه شود.
به گزار روابط عمومی فرمانداری سردشت مراسم بزرگداشت روز کارمند روز دوشنبه 98/6/4 با حضور فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای اداری و کارمندان، شوراهای اسلامی، جمعی از خانواده های معظم شهدای کارمند، جانباز و ایثارگر، فرماندهان نظامی و انتظامی، بسیجیان، جمعی از فاعلین مدنی و اجتماعی و معتمدین و چهره های شاخش شهرستان در سالن فرهنگ و ارشاد و اسلامی سردشت برگزار شد.
اقصی نخشی پور فرماندار سردشت در این مراسم ضمن تقدیر از مجموعه اعضای شورای اداری که در هدایت سردشت در مسیر توسعه نقش آفرینی کرده اند افزود :کارکنان دستگاههای دولتی به عنوان پیشاهنگ و پرچمدار خدمت رسانی به مردم به واسطه ارتباط تنگاتنگ با مردم باید قانونگرایی و خدمت را بدون ذره ای کاستی در اولویت کاری خود قرار دهند چرا که مدیران و دولت نیز با رفتار و نحوه خدمت رسانی آنها داوری می شود.
نخشی پور به عملکرد دولت دراین منطقه اشاره کرد و گفت  :بهره برداری از سد و نیروگاه سردشت و تصفیه خانه آب شهرهای ربط و سردشت  با اعتباری بالغ بر 12 هزار میلیارد تومان و همچنین خبر خوش رسمی شدن مرز کیله از برکات توجه نظام  به شهرستان سردشت و از فعالیت های ماندگار دولت تدبیر و امید برای مردم سردشت است.
فرماندار هفته دولت را فرصت مغتنمی برای بیان دستاوردهای نظام و ارائه گزارش اقدامات به مردم خواند و خاطر نشان کرد: در شرایط حساس کنونی که در یک جنگ تحمیلی و نابرابر با غرب هستیم و قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی آنان را  به ستوه آورده است، باید امید واری و نشاط را در بین مردم تقویت کنیم و اجرای طرحهای توسعه ای و تلاش برای آبادانی منطقه به این مهم جامه عمل می پوشاند.قسمت عظیمی از انجام این رسالت مهم بر دوش ما مسئولان، مدیران دستگاههای دولتی و کارمندان ادارات است.
در پایان این مراسم از تعدادی مدیر نمونه ادارات و همچنین کارمندان نمونه که ادارات معرفی کرده بودند و همچنین به صورت نمادین از تعدادی خانواده معظم شهدای کارمند با اهدای لوح تقدیر و هدایا نجلیل بعمل آمد. از کارمندان و مدیران  نمونه شهرستان سردشت تقدیر با اهدای لوح یادبود قدردانی گردید.
 

# نظر : 0