دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سردشت برگزار شد:

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سردشت در سال ۹۹ به ریاست اقصی نخشی پور  فرماندارو با حضور مهدوی نیا بخشدار بخش وزینه ، سمیعی مدیر آموزش و پرورش ، و دیگر اعضا شورا،معتمدین و خیرین مدرسه ساز به میزبانی مدرسه شبانه روزی بعثت درشهر میرآباد برگزار گردید .

فرماندار سردشت و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در این جلسه گفت : برنامه ریزی برای آغاز سال تحصیلی از هم اکنون بایستی به نحو مطلوبی صورت گیرد.

اقصی نخشی پورافزود : از آنجایی که ویروس کرونا هنوز مشکل ساز است از آموزش و پرورش و فرهنگیان انتظار می رود از بسترهای ارتباطی که فراهم است توصیه های لازم را به دانش آموزان مبنی بر رعایت نکات بهداشتی و طرح فاصله گذاری انجام دهند.

فرماندار شهرستان سردشت با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در جهت ارائه مطالب آموزشی به دانش آموزان در این شرایط ، اظهار امیدواری کرد :  با تلاش مضاعف شاهد ارتقاء فعالیتهای آموزشی در شهرستان باشیم.

در ابتدای این نشست خوش خدمت مسئول نمایندگی آموزش و پرورش بخش وزینه  ، گزارشی از فعالیتها و وضعیت این نمایندگی تشریح  سپس مشکلات این نمایندگی و راهکارهای رفع آنها مورد بررسی قرار گرفت .

در پایان اعضای شورای آموزش و پرورش از دبیرستان آزادگان مبنی بر تعریض خیابان کمربندی بازدید نمودند.