به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس انجام گرفت ؛
تجدید میثاق با آرمان‌های والای امام راحل (ره) و شهدای معظم انقلاب اسلامی در سردشت
صبح امروز  " باباخان اسکندری " فرماندار سردشت و امام جمعه سردشت به همراه اعضای شورای تامین و اداری و جمعی از نیروهای نظامی و انتظامی  و خانواده‌های معظم شهدا با حضور در گلزار شهدای این شهر با آرمان‌های والای رهبر فقید انقلاب اسلامی و شهدای معظم تجدید میثاق کردند.
  • پنج شنبه 6 مهر 1402 ساعت 09:28
برگزاری اجتماع بزرگ دفاع مقدس در شهرستان سردشت
این مراسم با حضور " باباخان اسکندری " فرماندار سردشت ، اعضای شورای تامین و اداری شهرستان و خانواده ‌های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم در سالن مجتمع فرهنگی هنری برگزار شد
  • چهارشنبه 5 مهر 1402 ساعت 12:34
شورای ورزش همگانی و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سردشت تشکیل جلسه داد
این دو جلسه با ریاست " سید حسام الدین باب گوره " معاون سیاسی فرماندار و با حضور اعضای ستاد برگزار شد.
  • چهارشنبه 5 مهر 1402 ساعت 11:09
بازدید سرزده فرماندار سردشت از ادارات سطح شهرستان
ظهر امروز " باباخان اسکندری " فرماندار سردشت به همراه  " حسین بالقچی " بخشدار بخش مرکزی به صورت سرزده از ادارات آب و فاضلاب و اوقاف و امور خیریه شهرستان  بازدید به عمل آورد و روند خدمات رسانی به ارباب رجوع در این ادارات را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.
  • چهارشنبه 5 مهر 1402 ساعت 09:34
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت انجام گرفت ؛
افتتاح 2 طرح آبرسانی روستایی در سردشت
همزمان با آخرین روز از گرامیداشت هفته دولت با حضور " باباخان اسکندری " فرماندار شهرستان سردشت ، معاون امور عمرانی فرماندار ، بخشداران ، سرپرست شهرداری و جمعی از روسای ادارات ، 2 پروژه تامین آب شرب روستاهای #نیسک‌آباد و #نیشکولان افتتاح و بهره برداری رسید.
  • چهارشنبه 8 شهریور 1402 ساعت 13:29
افتتاح 11 طرح برق رسانی در سردشت
همزمان با آخرین روز از گرامیداشت هفته دولت با حضور " باباخان اسکندری " فرماندار شهرستان سردشت ، معاون امور عمرانی فرماندار ، بخشداران ، سرپرست شهرداری و جمعی از روسای ادارات ، 11 طرح برق رسانی شهری و روستایی به افتتاح و بهره برداری رسید.
  • چهارشنبه 8 شهریور 1402 ساعت 13:18
افتتاح 5 واحد مسکونی مددجویی در سردشت
همزمان با آخرین روز از گرامیداشت هفته دولت با حضور " باباخان اسکندری " فرماندار شهرستان سردشت ، معاون امور عمرانی فرماندار ، بخشداران و جمعی از روسای ادارات 5 واحد مسکونی کمیته امداد امام خمینی (ره) به افتتاح و بهره‌برداری رسید.
  • چهارشنبه 8 شهریور 1402 ساعت 13:06
اجرای عملیات احداث 7 چمن مصنوعی روستایی در سردشت آغاز شد
همزمان با آخرین روز از گرامیداشت هفته دولت با حضور " باباخان اسکندری " فرماندار شهرستان سردشت ، معاون امور عمرانی فرماندار ، بخشداران ، سرپرست شهرداری و جمعی از روسای ادارات ، کلنگ احداث 7 چمن مصنوعی در روستاهای این شهرستان به زمین زده شد.
  • چهارشنبه 8 شهریور 1402 ساعت 12:49
آسفالت و بهسازی جاده روستای رشه‌هه‌رمه سردشت افتتاح شد
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با حضور امام جمعه سردشت ، مشاور استاندار آذربایجان غربی در امور اقوام، ادیان و اهل سنت ، مهندس " کمال حسین ‌پور" نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، " باباخان اسکندری " فرماندار شهرستان سردشت  و جمعی از روسای ادارات آسفالت و بهسازی جاده روستای رشه‌هه‌رمه که جزو مصوبات سفر مقام عالی استان به شهرستان بود، به بهره‌برداری رسید.
  • سه شنبه 7 شهریور 1402 ساعت 16:41
افتتاح گازرسانی به 11 روستای شهرستان سردشت
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با حضور امام جمعه سردشت ، مشاور استاندار آذربایجان غربی در امور اقوام، ادیان و اهل سنت ، مهندس " کمال حسین ‌پور" نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، " باباخان اسکندری " فرماندار شهرستان سردشت  و جمعی از روسای ادارات گازرسانی به روستای رشه‌هرمه و 10 روستای دیگر که جزو مصوبات سفر مقام عالی استان به شهرستان بود، به بهره‌برداری رسید.
  • سه شنبه 7 شهریور 1402 ساعت 16:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>