فرماندار سردشت از پروژه ها و مدارس نیمه تمام شهرستان بازدید کرد:
اقصی نخشی پور، فرماندارسردشت ازپروژه های آموزشی نیمه تمام بازدیدنموده و روند پیشرفت فیزیکی آنها را مورد ارزیابی قرار داد
  • سه شنبه 31 تیر 1399 ساعت 08:27
یکصدو چهلمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سردشت برگزار شد:
نخشی پورافزود: برای مقابله با توطئه‌های دشمنان در این فضا، باید تولید محتوا و آموزش استفاده صحیح از فضای مجازی به خانواده‌ها در دستور کار قرار گیرد.
  • پنج شنبه 26 تیر 1399 ساعت 08:15
دیدار رئیس تامین اجتماعی سردشت با فرماندار به مناسبت هفته تامین اجتماعی:
اقصی نخشی پور فرماندار شهرستان سردشت در این دیدار ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی و تشکر از حضور رئیس تامین اجتماعی عنوان نمود کمترین نارضایتی ها از سوی تامین اجتماعی شهرستان گزارش شده و این نشان از وظیفه شناسی و خدمات رسانی مناسب این مجموعه در شهرستان می باشد.
  • چهارشنبه 25 تیر 1399 ساعت 14:00
بازدیدفرماندارسردشت از شهرک صنعتی ربط:
نخشی پورگفت : اولویت اصلی مجموعه مدیریت شهرستان، حمایت همه جانبه از بخش تولید و اشتغال است ، همواره در خدمت تلاشگران عرصه تولید باقی خواهد ماند، در این راستا از هرگونه کمکی دریغ نخواهیم کرد.
  • سه شنبه 24 تیر 1399 ساعت 19:00
کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سردشت تشکیل جلسه داد:
فرماندار افزود : این کارگروه باید نقشی را ایفا کند که با مثبت نگری و پیدا کردن راههای منطقی و هموار کردن زمینه، نه تنها مشکلات واحدهای اجرایی را حل نماید بلکه دستگاه های اجرایی و بانکها نیز به وظایف خود عمل نمایند.
  • سه شنبه 24 تیر 1399 ساعت 14:00
بازدید سرزده فرماندار سردشت از ادارت و اصناف شهرستان :
در ادامه برنامه های ستاد مبارزه با بیماری کرونا انجام شد
  • یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 17:10
برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان سردشت
پنجمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان سردشت با ریاست فرماندار برگزار شد:
اقصی نخشی پور تامین کالاهای ضروری و کنترل قیمت ها را از وظایف اصلی ستاد تنظیم بازار شهرستان دانست و اظهار داشت: لازم است مصوبات جلسات کارگروه تنظیم بازارتا کسب نتیجه توسط اعضاء با تلاش و جدیت و به دقت پیگیری شود همچنین گشت های مشترک برای مقابله با هر گونه کم فروشی ، گرانفروشی ، تخلفات صنفی توسط ادارات ذیربط انجام شود تا در این راستا کیفیت اجناس ، کمیت و کنترل قیمت ها مورد بررسی قرار گیرد .
  • پنج شنبه 19 تیر 1399 ساعت 13:20
1 2 3 4