استاندار آذربایجان غربی:
موانع مسیر سرمایه گذاری در استان برطرف شده است / نرخ سرمایه گذاری در استان افزایش یافته است / نرخ بیکاری در آذربایجان غربی به هفت درصد کاهش یافته است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای جذب سرمایه از نهادهای مختلف و همچنین بخش خصوصی و سرمایه گذاران خارجی گفت: آمارها نشان می‌دهد که ریل گذاری خوبی در حوزه جذب سرمایه در آذربایجان غربی صورت گرفته و نقصان ها و موانعی که در مسیر سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف استانی وجود داشت، تا حدود زیادی برطرف شده است.
  • دوشنبه 30 آبان 1401 ساعت 22:30
استاندار آذربایجان غربی:
در شهرهایی که به میزان کافی زمین وجود دارد نیازی به بلندمرتبه‌سازی نیست / از ظرفیت صندوق ملی مسکن استفاده شود / شرکت های تعاونی مسکن ادارات و سازمانها فعال شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به سیاست جدی دولت در تامین مسکن و ضرورت سرعت بخشی به فرآیندهای تحقق این اولویت در آذربایجان غربی گفت: برای افزایش رغبت مردم در شهرهایی که به میزان کافی زمین وجود دارد نیازی به بلندمرتبه‌سازی نیست.
  • دوشنبه 30 آبان 1401 ساعت 14:30
استاندار آذربایجان‌غربی:
دستگاه‌های اجرایی برای رفع موانع تولید هم افزایی کنند / جذب سرمایه گذار برای توسعه استان یک ضرورت است
استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر عزم دولت برای حمایت از بخش خصوصی در راستای توسعه اقتصادی گفت: دستگاه‌های اجرایی در رفع موانع تولید هم افزایی و هماهنگی لازم را داشته باشند.
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 17:00
دیدار فرماندارسردشت با فرمانده سپاه شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج
فرماندارسردشت به همراه اعضای شورای تامین با سرهنگ " قاسم نصیری " فرمانده سپاه شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دیدار و تجلیل به عمل آمد.
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 14:00
حضور استاندار آذربایجان غربی در شهرستان مهاباد + تصاویر
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی به منظور بررسی و رصد اوضاع شهرستان مهاباد، ضمن حضور در جمع مردم، دستورات لازم برای تامین امنیت و آرامش مهاباد را صادر کرد.
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 13:00
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه:
با تامین اعتبار لازم، تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه امسال به بهره برداری می رسد
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در راستای رفع مشکل بخش آبرفتی تونل انتقال آب از سد کانی سیب به سمت دریاچه ارومیه گفت: در صورت تخصیص اعتبار لازم این پروژه امسال به بهره برداری می رسد.
  • یکشنبه 29 آبان 1401 ساعت 07:30
استاندار آذربایجان‌غربی:
الحاق پسوند محرومیت، ظلم به شهرستان پلدشت است / نگاهی بین المللی به شهرستان مرزی پلدشت داریم
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه ظرفیت‌های بسیاری در پلدشت وجود دارد که باید بارور شود، گفت: الحاق پسوند محرومیت، ظلم به شهرستان پلدشت است.
  • جمعه 27 آبان 1401 ساعت 11:30
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
25 مصوبه برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی نقده تصویب شد
پنجاه و یکمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در شهرستان نقده برگزار شد.
  • چهارشنبه 25 آبان 1401 ساعت 07:30
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار
پیام محمد صادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار صادر شد.
  • سه شنبه 24 آبان 1401 ساعت 16:00
بازدید فرماندار سردشت از اجرای آسفالت  جاده  روستای توژل
" لقمان خسروپور " فرماندار شهرستان سردشت به همراه " عبدالسلام امامی " مشاوراستاندار آذربایجان غربی در امور اقوام، ادیان و اهل سنت از پروژه در حال اجرای عملیات آسفالت ریزی در روستای مرزی توژل  بازدید بعمل آورد.
  • سه شنبه 24 آبان 1401 ساعت 14:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9