وعده صادق : با پیگیری فرماندار سردشت و در راستای اجرای مصوبات سفر مقام عالی استان به شهرستان سردشت انجام گرفت
اجرای عملیات احداث مخزن 2 هزار مترمکعبی شهر ربط آغاز شد
امروز طی مراسمی با حضور مجید آقازاده معاون شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، خوش سیرت مدیر عامل شرکت آبفای آذربایجان غربی ، حسین‌پور نماینده مردم شهرستان های سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی ، خضری معاون فرماندار و بخشداران ربط و وزینه و جمعی از روسای ادارات کلنگ طرح احداث مخزن 2 هزار مترمکعبی شهر ربط به زمین زده شد.
  • چهارشنبه 30 آذر 1401 ساعت 20:29
وعده صادق : با پیگیری فرماندار سردشت و در راستای اجرای مصوبات سفر مقام عالی استان به شهرستان سردشت انجام گرفت
اجرای عملیات پروژه خط انتقال آب شهرنلاس آغاز شد
امروز طی مراسمی  با حضور مجید آقازاده معاون شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، خوش سیرت مدیر عامل شرکت آبفای آذربایجان غربی ،  حسین‌پور نماینده مردم شهرستان های سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی ، خضری معاون فرماندار و بخشداران ربط و وزینه و جمعی از روسای ادارات  کلنگ طرح خط انتقال آب شرب از تصفیه خانه شهر سردشت به نلاس به زمین زده شد.
  • چهارشنبه 30 آذر 1401 ساعت 20:09
استاندار آذربایجان غربی:
مدیران با روحیه مضاعف و جهادی و بی منت برای مردم کار کنند / زمینه حضور هلدینگ های بزرگ سرمایه گذاری در استان فراهم شده است / به دنبال ارتقای شاخص های توسعه ای در استان هستیم
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به تصویب اختصاص 50 هزار میلیارد تومان اعتبار و تسهیلات در سفر ریاست جمهوری به استان گفت گفت: از مجموع 20 هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی مصوب در سفر رییس جمهور به این استان، 22 درصد سهم سال 1401 از این اعتبار تخصیص یافته است.
  • چهارشنبه 30 آذر 1401 ساعت 20:04
استاندار آذربایجان‌غربی:
از دیپلماسی ورزشی حمایت می کنیم / آماده همکاری در زمینه میزبانی مسابقات بین‌المللی هستیم
استاندار آذربایجان‌غربی در دیدار با رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: دیپلماسی ورزشی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما در آذربایجان‌غربی است و در این خصوص از میزبانی مسابقات ورزشی در حوزه بین المللی حمایت می کنیم.
  • چهارشنبه 30 آذر 1401 ساعت 15:09
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی:
شرکت های فناور می توانند در توسعه استان نقش آفرینی کنند
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: پژوهش ها تبدیل به کارآفرینی، رفع مشکل و پل ارتباطی جامعه و صنعت شوند.
  • سه شنبه 29 آذر 1401 ساعت 20:21
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی:
برنامه هفتم توسعه نابرابری‌های منطقه ای در استان ها را رفع خواهد کرد
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی در خصوص خط و مشی های برنامه های هفتم توسعه گفت: مهمترین راهبرد برنامه هفتم توسعه، تحقق عدالت منطقه ای با رویکرد مسئله محوری و با محوریت سند تحولی دولت مردمی و برنامه های اولویت دار در حال تدوین است.
  • سه شنبه 29 آذر 1401 ساعت 07:34
استاندار آذربایجان‌غربی:
سهم گردشگری در اشتغال استان باید افزایش یاید / پتانسیل های گردشگری آذربایجان‌غربی بیشتر معرفی شوند / موانع سرمایه گذاری در بخش گردشگری استان برداشته می شود
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به وجود ظرفیت‌های بی نظیر گردشگری در این استان گفت: این ظرفیت‌ها بویژه برای ایجاد فرصت های اشتغال همچنان بالقوه باقی مانده و در حال حاضر، سهم این بخش در اشتغال این خطه از کشور بسیار کم است.
  • یکشنبه 27 آذر 1401 ساعت 17:13
برخورد قاطع با زمین خواران و متصرفان راضی ملی ؛
تخریب کنندگان اراضی ملی در سردشت دستگیر شدند / در پی قطع درختان جنگلی و تخریب اراضی ملی انجام گرفت
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سردشت گفت: ماموران یگان حفاظت این شهرستان 4 متصرفی که شبانه اقدام به قطع 100 اصله درخت جنگلی و تخریب بیش از پنج هزار مترمربع اراضی ملی کرده بودند ، دستگیر کردند.
  • یکشنبه 27 آذر 1401 ساعت 08:32
استاندار آذربایجان‌غربی:
ظرفیت های خدادادی آذربایجان غربی بی نظیر است / نگاه دولت مردمی سیزدهم به آذربایجان‌غربی یک نگاه توسعه‌ای است/ از ظرفیت‌های قانونی برای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان استفاده می کنیم
استاندار آذربایجان‌غربی با بیان اینکه این استان ظرفیت‌های خدادادی بی نظیر اقتصادی دارد، گفت: اتلاق پسوند محرومیت به آذربایجان‌غربی ظلم به مردم این منطقه است.
  • شنبه 26 آذر 1401 ساعت 21:48
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
مردم در توطئه اخیر دشمنان پای انقلاب ایستادند
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: مردم در توطئه اخیر دشمنان پای انقلاب و آرمان‌های شهدا ایستادند و تمام قد از آن دفاع کردند.
  • شنبه 26 آذر 1401 ساعت 12:13
1 2 3 4 5 6 7