پیام فرماندار سردشت به مناسبت روز صنعت و معدن:
اقصی نخشی پور فرماندار سردشت در پیامی ۱۰تیر روز صنعت و معدن را به کار آفرینان و رزمندگان خط مقدم تولید تبریک گفت.
  • سه شنبه 10 تیر 1399 ساعت 08:30
گفتگوی زنده اینستاگرامی سرکار دکتر " ابتکار" معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به مناسبت سالروز فاجعه بمباران شیمیایی سردشت :
باحضور سرکار دکتر" ابتکار" معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ، اقصی نخشی پور فرماندار شهرستان سردشت وجانبازان شیمایی به مناسبت سالروز فاجعه بمباران شیمیایی سردشت در سالن اجتماعات فرمانداری  برگزار شد
  • سه شنبه 10 تیر 1399 ساعت 08:05
برگزاری جلسه بررسی مشکلات حوزه روستایی با حضور اقصی نخشی پور فرماندارشهرستان سردشت و مهندس بدلی مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی :
فرماندار بر ادامه مقاوم سازی مساکن روستایی شهرستان،بازنگری طرح هادی ،جابجایی تیرهای برق روستاها،مشکلات تفکیک زمینهای اطراف روستاها جهت الحاق به محدوده تأکید کرد.
  • سه شنبه 10 تیر 1399 ساعت 08:00
بازدید فرماندار از جایگاه CNG شهرداری سردشت:
نخشی پور در این بازدید دستورات لازم و اکید جهت رفع مشکلات جایگاه را صادر کردند.
  • دوشنبه 9 تیر 1399 ساعت 09:30
تکریم و معارفه روسای اداره صنعت، معدن و تجارت سرشت:
فرماندار سردشت گفت: موضوع چرخش مدیریتی در سازمان‌ها  امری رایج و مستمر بوده و با رویکرد بهبود شرایط کار و توسعه و پیشرفت انجام می گیرد.
  • دوشنبه 9 تیر 1399 ساعت 09:15
برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان سردشت در سال ۹۹ :
▫️فرماندار سردشت نیز در این نشست با اشاره به بمباران شیمیایی سردشت گفت: فاجعه بمباران شیمیای سردشت سند زند مظلومیت و حقانیت ایران اسلامی در برابر استکبار جهانی است و به جهانیان نشان داد حقوق بشر آمریکایی توهمی بیش نیست.
  • دوشنبه 9 تیر 1399 ساعت 08:30
پیام رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشوربه مناسبت سی وسومین سالگرد بمباران شیمیایی سردشت:
سردار جلالی افزود:اینک با گذشت بیش از سه دهه از آن زمان، هنوز مصدومان شیمیایی از عوارض و صدمات ناشی از بکارگیری این سلاح ها رنج می برند و میراثی جز درد برای خانواده ها و جامعه برجای نگذاشته است.
  • یکشنبه 8 تیر 1399 ساعت 22:30
1 2 3 4 5 6 7