معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
تخصیص بسته های تشویقی برای سواد آموزان در استان ضروری است
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، گفت: شناسایی کامل بی‌سوادها و تخصیص بسته های تشویقی برای سواد آموزان در استان ضروری است.
  • چهارشنبه 21 دی 1401 ساعت 10:26
معاون سیاسی وزیر کشور:
اقدام توهین‌آمیز شارلی ابدو نشان از استیصال غرب در برابر گفتمان انقلاب اسلامی است
معاون سیاسی وزیر کشور، اقدام توهین‌آمیز نشریه فرانسوی شارلی ابدو در تعدی به ارزش ها و اهانت به ساحت مرجعیت شیعه را محکوم کرد و گفت: این اقدام نشان از اوج انحطاط و استیصال غرب در برابر گفتمان انقلاب اسلامی و مرجعیت سیاسی و دینی رهبر معظم انقلاب است.
  • سه شنبه 20 دی 1401 ساعت 21:57
برگزاری جلسه تعامل و همکاری شهرداری ها با دستگاه‌های اجرایی شهرستان سردشت
این جلسه با ریاست " حسین خضری " معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور شهرداران چهار شهر ، سردشت، ربط، نلاس و میرآباد برگزار شد.
  • سه شنبه 20 دی 1401 ساعت 14:34
جلسه اضطراری مدیریت بحران با دستور بررسی وضعیت ایمنی مدارس شهر ربط تشکیل شد
این جلسه با ریاست " آزاد محمدپور" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار  و با حضور بخشدار بخش ربط ، رئیس شورای اسلامی و شهردار شهر ربط و مدیر آموزش و پرورش شهرستان و جمعی ازکارشناسان این اداره برگزار شد.
  • سه شنبه 20 دی 1401 ساعت 14:17
استاندار آذربایجان غربی:
اقدامات دولت سیزدهم برای توسعه آذربایجان‌غربی قابل توجه است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه دولت سیزدهم برای توسعه این استان، اقدامات قابل توجهی انجام داده است، گفت: اطلاع رسانی گسترده این اقدامات در راستای افزایش امید بین مردم و آگاه‌سازی اقشار مختلف جامعه بسیار ضروری است.
  • سه شنبه 20 دی 1401 ساعت 10:59
معاون توسعه منابع و مدیریت استاندار آذربایجان غربی خبر داد؛
ادارات آذربایجان غربی فردا سه شنبه دو ساعت زودتر تعطیل می شود
معاون توسعه منابع و مدیریت استاندار آذربایجان غربی گفت: در راستای دراجرای مصوبه کارگروه سوخت استان و بمنظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ادارات آذربایجان غربی دو ساعت زودتر از وقت قانونی تعطیل می شود.
  • دوشنبه 19 دی 1401 ساعت 15:04
رسیدگی حضوری به مشکلات در دیدار چهره به چهره فرماندار سردشت با مردم
فرماندار سردشت صبح روز دوشنبه در ادامه برنامه های  ملاقات عمومی به صورت حضوری، مسائل و مشکلات مطرح شده  شهروندان را مورد بررسی و پیگیری قرار داد.
  • دوشنبه 19 دی 1401 ساعت 14:27
دیدار مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان سردشت
حجت‌الاسلام " داوود میرزایی " مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با " لقمان خسروپور" فرماندار شهرستان سردشت دیدار و گفتگو کرد.
  • دوشنبه 19 دی 1401 ساعت 14:05
دیدار و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا در سردشت
" لقمان خسروپور " فرماندار سردشت به همراه حجت الاسلام "  داوود میرزایی " مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی و جمعی از روسای ادارات شهرستان با خانواده‌های معظم شهید " لقمان و عبدالله برزگر " و جانباز 70 درصد  " حاج فتاح خضری " دیدار کردند.
  • دوشنبه 19 دی 1401 ساعت 13:13
بصورت وبینار و همزمان با سراسر کشور انجام گرفت؛
افتتاح 6 طرح عمرانی محرومیت‌زدایی و برگزاری مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران جهادی  بسیج‌ سازندگی  شهرستان سردشت
طی مراسمی به صورت وبینار و همزمان با سراسر کشور ، با حضور " خضری " معاون فرماندار و " سرهنگ زوار " جانشین فرمانده سپاه و جمعی از روسای ادارات و شورای جهادی شهرستان  6 طرح عمرانی مردم پایه محرومیت زدایی به بهره‌برداری رسید و از سرگروه های جهادی فعال تجلیل به عمل آمد.
  • دوشنبه 19 دی 1401 ساعت 13:07
<< < 7 8 9 10 11 12 13