به مناسبت گرامیداشت دهه بصیرت انجام گرفت ؛
دیدار با خانواده های معظم شهدای سردشت
به مناسبت گرامیداشت دهه بصیرت " حسین خضری " معاون فرماندار به همراه جمعی از روسای ادارات با خانواده های معظم شهیدان " ابراهیم و ابوبکر چوپانی " ، " احمد عثمانی " ، " نادر قادریان " و شهیده " پریزاد موساعی دیدار کردند.
  • یکشنبه 18 دی 1401 ساعت 13:40
استاندار آذربایجان‌غربی:
پیگیر احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال هستیم / مدیران همراه تولیدکنندگان و حامی مانع زدایی از مسیر توسعه اقتصاد استان باشند
استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر نگاه ویژه دولت سیزدهم به احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال گفت: رفع مشکل این واحدها با حضور مدیران مرتبط، در یکشنبه‌های حمایت از تولید با جدیت دنبال می‌شود.
  • یکشنبه 18 دی 1401 ساعت 12:53
استاندار آذربایجان‌غربی:
توسعه اشتغال با توجه به مزیت‌های هر منطقه ممکن می شود / دهها واحد تولیدی آذربایجان غربی در یک سال گذشته فعال شده است
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به لزوم توسعه اشتغال با توجه به مزیت‌های هر استان، گفت: زمینه برای تدوین سند اشتغال با توجه به مزیت‌های هر منطقه فراهم شود.
  • یکشنبه 18 دی 1401 ساعت 07:34
آلبوم تصویری / ملاقات مردمی استاندار آذربایجان غربی
بیست و پنجمین دیدار چهره به چهره استاندار آذربایجان غربی با تعدادی از اقشار مختلف مردم برگزار شد.
  • شنبه 17 دی 1401 ساعت 13:03
استاندار آذربایجان‌غربی:
99 مصوبه برای پیشرفت و آبادانی شهرستان پیرانشهر تصویب شد
استاندار آذربایجان غربی گفت: 99 مصوبه شامل 78 پروژه عمرانی و 21 مصوبه حوزه اقتصادی در راستای پیشرفت و آبادانی شهرستان مرزی پیرانشهر در شورای برنامه‌ریزی و توسعه به تصویب رسید.
  • جمعه 16 دی 1401 ساعت 19:29
استاندار آذربایجان‌غربی:
دولت توجه ویژه به مناطق کم‌برخوردار و توسعه‌نیافته دارد / نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر رای مردم است / مسئولان منطقه همراه و همگام با مردم هستند
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: نگاه دولت سیزدهم به مناطق مختلف کشور، عدالت محور و توجه بیشتر به مناطق کم‌برخوردار و توسعه‌نیافته است.
  • جمعه 16 دی 1401 ساعت 15:56
استاندار آذربایجان‌غربی:
زیرساختهای لازم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان فراهم می شود / شبکه ریلی در استان در راستای حمل و نقل کالا توسعه می یابد / آذربایجان‌غربی از قطب های مهم تولید محصولات کشاورزی کشور است
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: رویکرد دولت سیزدهم مردمی‌سازی اقتصاد است و این امر باید با تلاش روزافزون همه نهادها محقق شود.
  • جمعه 16 دی 1401 ساعت 12:04
استاندار آذربایجان‌غربی:
امنیت پایدار یکی از مولفه های توسعه است / هدف از سفرهای شهرستانی، شناسایی استعدادها و پتانسیل های هر منطقه است / روند اجرای مصوبات با جدیت پیگیری می شود
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: مرز رسمی تمرچین پیرانشهر نزدیک‌ترین نقطه اتصال استان های مختلف ایران به بنادر و سواحل مدیترانه است که باید از این ظرفیت استفاده کرد.
  • پنج شنبه 15 دی 1401 ساعت 21:34
استاندار آذربایجان‌غربی:
مطالبات مردم در اولویت برنامه کاری مدیران قرار می گیرد / در مرکز استان و پشت درهای بسته تصمیم گیری نمی کنیم
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اهداف سفرهای شهرستانی و حضور در بین مردم وشنیدن مطالبات آنان گفت:در اجرای برنامه ها ، مطالبات مردم در اولویت کاری مدیران استان قرار می گیرد.
  • پنج شنبه 15 دی 1401 ساعت 16:19
ستاد مدیریت بحران شهرستان سردشت تشکیل جلسه داد
این جلسه با ریاست " آزاد محمدپور "معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و با حضور اعضای ستاد با دستور کار ارائه‌ گزارش و بیان مشکلات و موانع احتمالی برگزار شد.
  • پنج شنبه 15 دی 1401 ساعت 14:09
<< < 8 9 10 11 12 13